älä nussi punkkkia

punkin borrelia spiirokkeettabakteeri on
kuppa bakteerin serkku
punkista voi saada nouroborreliooosin
samantapainen kun neurosyfilis
eli jos otat aurinkoa nurmikolla
niin tautiriski on verrattavissa suojaamattomaan seksiin
muista viellä aivokuume
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pidä apina välillä banaanitauko, ajatuksesi harhailevat liikaa.

Äänestä

Punkin borrelia muuten tarttuu paljaassa seksissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punkkitraiskaa kirjoitti:

punkin borrelia spiirokkeettabakteeri on
kuppa bakteerin serkku
punkista voi saada nouroborreliooosin
samantapainen kun neurosyfilis
eli jos otat aurinkoa nurmikolla
niin tautiriski on verrattavissa suojaamattomaan seksiin
muista viellä aivokuume

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu