Matuilla mielestään tähän erikoisoikeus:
http://mvlehti.net/2015/11/11/muslimiturvapaikanhakija-minulla-on-oikeus-raiskata-lyhythameisia-naisia/
http://mvlehti.net/2015/11/11/muslimiturvapaikanhakija-minulla-on-oikeus-raiskata-lyhythameisia-naisia/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minunkin tekisi kesäisin mieli noita lyhythameisia tyttöjä. Panettaa niin perkaleesti, kun ne venyttelee ja kumartelee tossa juna-asemalle mennessä. Hyvin tietää muijat, että miehiä himottaa, kun näkee vilahduksen niiden reidestä.
Poliisin ja rikostuomion pelko ja kotikasvatus etää sen että naisiin ei tule panokipeenäkään käytyä kiinni.
Itämaan tietäjillä, näillä oman Koraaninsa oppineilla ei tällaista moraalista estoa ole. Koraanin laki sallii epäsiveän naisen rankaisemisen ja pieksämisen. Kristitty valkoinen nainen on täysin sallittua lihaa jokaiselle muslimille.
Kyllä niiden tummanahkaisten kelpaa taas lerputtaa kikkeleitänsä ensi kesän helteillä valkosessa jalkovälissä, kun ämmät riisuu ja tarjoo itsensä esille.
Ala muslimiksi ja muuta Saudi-Arabiaan niin saat raiskata elämäsi innolla tyttöjä ja naisia, ja fundamentaali-Imaamien mielestä tästä hyväntekeväisyydestä saat vielä taivaspaikan paratiisista ja lauman neitsytvaimoja raiskattavaksi. Käytetyt taidetaan vaihtaa taas uusiin neitsyisiin, joita sinulla on monta kymmentä koko ajan sadistisen mielen oikkujesi toteuttajiksi.
Tämmöisiä tapauksia.
http://mvlehti.net/2015/11/12/matut-esikasittelevat-suomalaistyttoa-vastaanottokeskuksessa/
http://mvlehti.net/2015/11/12/muslimimiehet-raiskasivat-13-vuotiaan-huvin-vuoksi/
Kyllä karva rädellä saa reittä tunnustella onko pöksyn takaMUSLIMIssä.