JIHADistejä ei löytynyt Suomesta

Se olikin väärä tieto:

KRP jihadistioperaatiosta: Ketään ei ole pidätetty Suomessa – Solun johtaja kuollut
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1447302631645.html
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Rasistiapinoiden uutisankkoja on palstalla päivittäin!

Äänestä
  • Mussuta huora banaania.

    Äänestä

Kuollut siis taistelussa.. kerättyään voimia ja rahaa täällä hyysälandiassa ensin. Jos ei olisi kuollut, olisi varmaan tullut takaisin tänne lepäämään..
täytyyhän meidän suvakkien hyysärien ymmärtää!

Ei se ole mitään leikkiä taistella siellä.. on siinä miesparalla ollut kestämistä.. meidän pitää hoitaa häntä nyt.. ei voi ihmistä hylätä kun sotimasta tulee takaisin kotiin!

Tuolla lailla olisivat erilaiset hyysääjät turpaansa taas lärpättäneet jos paska ei olisi kuollut sinne.

Äänestä
  • Otahan pölhö lääkkeesi!

    Äänestä

Suomen solun johtaja ehkä kuollut ISIS-taistelijana 2014. Kuka nyt kuittaa Kelan korvaukset, ei kait niitä voi pysättäkään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jiihaaaaa kirjoitti:

Se olikin väärä tieto:

KRP jihadistioperaatiosta: Ketään ei ole pidätetty Suomessa – Solun johtaja kuollut
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1447302631645.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu