Kauheen negatiivinen ilmapiiri täällä

Olkaa ihmiset hei vähän positiivisempia!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Täällä on paljon äärioikeistolaisia, siinä syy ikävään ilmapiiriin.

Äänestä

Ollaan positiivisia sitten kun siihen on jotain aihetta.

Äänestä
  • Rasistiapinat ovat iloista joukkoa, niiden joukkohysteriassa kirjoitettuja juttuja on huvittavaa lueskella!

    Äänestä

  • ApinatHauskoja kirjoitti:

    Rasistiapinat ovat iloista joukkoa, niiden joukkohysteriassa kirjoitettuja juttuja on huvittavaa lueskella!

    Mussutahan banaania apina niin rauhoitut.

    Äänestä

Minulla "kantiksella" on heti positiivisempi mieli, kun "hej, me tienataan tällä" ja "maahanmuutto on rikkaus" osuu tavalliseen 4 miljoonaiseen kansaan!!!!!

Äänestä

Ole ite vähän positeevisempi!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksiainanegaillaan kirjoitti:

Olkaa ihmiset hei vähän positiivisempia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu