Natsit pystyttiin nujertamaan, miksi ei ISIS:iä? Natsit ei sentään julkaisseet päänkatkomis filmejä. kuten koiran alapuolella olevat isis terroristit tekevät.
Natsit ja ISIS miehet samaa kastia
historia_toistuu
1767
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kyllä natsit filmasivat teloituksia. Tosin eivät ehkä julkista levitystä varten.
Olisivat varmasti päässeet sopimukseen etupiireistä.
ota punikki banaani, apina antaa kun pyydät kauniisti.
http://media-cache-ec0.pinimg.com/1200x/4e/c4/13/4ec413733aec50e6ab1f782890600943.jpg
Eihän spr jaa banaaneja suomalaisille?
Natsit oli ja meni. Nyt tarvittaisiin eri tyyppinen, kansallismielinen valta. Tuollaista rauhaa rakastavaa kuten Puolassa taikka Unkarissa.
Ilman kansallisen identiteetin, kulttuurin, yhteiskunnan arvojen puolustamista ollaan kuten nyt EU:ssa.
Eli puhutaan arvoista, mutta annetaan niiden tunkeutua sekaan, jotka vihaavat länsimaisia arvoja ja valkoista ihmistä.
Natsien demonisoiminen on propagandaa. Ei natsit niin pahoja olleet. Holokausti on valhe.
Hellanduudelis. Uutta historiantutkimusta?
emu on ollut lataamossa -> tullaan Juutalaisvastaiseksi
eli kun psyykkisiä ongelmia pukkaa, niin silloin oma historiantutkimus sanoo, että holokausti on valhe
Natseissa oli oikeasti erittäin älykkäitä ja sivistyneitä henkilöitä. Isiksessä kaikki on koiran tasolla maksimissaan.
Kumma kun korkeimmin oppineetkaan ja erinomaiset tiedustelumenetelmät hallitsevatkaan eivät osaa suojutua koiran tasolla olevia vastaan.
Tarjoa banaani idoleillesi!
Vuosaaren nuorisotalolla, kauan sitten, oli somaleilla omat tunnit. Skinheadit kävi tyhjentämässä tilan, ohjasi somalit metrolle ja kertoivat, ettei tarvitse takaisin tulla. Kiinteistönhoitaja kertoi spontaanisti tarinan minulle.
Sittemmin olen katsellut näitä härkiä, joiden t-paidassa lukee: Väkivalta lopettaa vittuilun. Aluksi säälin, mutta sitten rupesin ajattelemaan...
He toteuttavat tekonsa niin alhaisella älykkyydellä, että nykyiset älykkäät tiedustelu organisaatiot eivät pääse sille tasolle. Ainoa mahdollisuus olisi palkata muslimi-terroristi.
Tuossa on sikäli totuuden siemen, että meillä länsimaissa ei ole enää mitään vastaavaa mentaliteettia. Kukaan ei halua ainakaan uhrata henkeään länsimaisen kulttuurin, uskonnon ja elämäntavan takia. Todellakin: "palkata muslimiterrroristi!!!"
Sipsiä, Pepsiä ja mukavaa ja turvattua elämää.
Nojatuoliin päädytään. Mutta mitään ei voiteta nousematta nojatuolista.
Monta terrori iskua länsimaalaiset ihmiset on tehneet arabi maissa?
raamatun mukaan saatana eli islam tuo oppinsa väkivalloin ....mutta se tuhotaan oikean jumalan eli jahven toimesta ja veri tulee virtaamaan euroopankin kaduilla.....islam ja muhammed tuo saatanallinen irvikuva ja peto on kohta tuhon oma -näin toimii jumala -se oikea
natsit nyrnbergissä tutkittiin liittoutuneitten toimista ja he yllättyivät kun heidän älykkyys osamääränsä oli kaikilla niin korkea johon ei yltänyt yksikään jenkki ja varsinkaan venäläinen.