Pariisin teatteri oli suvakkien suosiossa

Bataclan teatteri on multikulti ja vasemmisto intoilioiden suosima teatteri...että semmonen tapaus tällä kertaa

http://www.thedailybeast.com/articles/2015/11/13/20-killed-in-multiple-paris-attacks.html
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oliko? Ei tuossa jutussa ainakaan mainittu asiasta. Kerro lisää mitä tiedät.

Äänestä

Paskaa. Tuossa teatterissa on laidasta laitaan kaikkea kaikille.

Äänestä

Jokohan mahtoi Ranskanpatonkien toinen silmä raottua senverran että hiukan ymmärtävät rajoittaa ählämien valtaa? tuskin.

Äänestä

Teatteri oli juutalaisten omistuksessa ja näin ei saisi olla islamistien ja natsien mielestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


komteatteri kirjoitti:

Bataclan teatteri on multikulti ja vasemmisto intoilioiden suosima teatteri...että semmonen tapaus tällä kertaa

http://www.thedailybeast.com/articles/2015/11/13/20-killed-in-multiple-paris-attacks.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu