Kyllä sinitakkeja viedään tukka putkella kun matut alkavat rähisemään.
Silloin ei auta kuin kansalaisten tarttua puukkoihin ja kirveisiin ja tappaa maahatunkeutujat.
Silloin ei auta kuin kansalaisten tarttua puukkoihin ja kirveisiin ja tappaa maahatunkeutujat.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Suomessa ei ole sen tason turvallisuusorganisaatiota, että pärjäisi terroristeille. Rukoilkaa!
Poliisin karhuryhmä ei kerkeä pienine resursseineen kuin yhteen "sattuma"paikkaan, muuten poliisien määrä yleisestikin pieni.
Kristus Herra, Jumaln ainokainen poika ja maailman pelastaja. Varjele meidät Saatanan juonilta ja susista, jotka soluttautuvat kirkkoosi. Jos ISIS tappaa kristittyjä leikkaamalla sormet irti ja ristiinnaulitsee kristityn perheen Syyriassa ja joku tätä tekoa puolustaa, niin henki ei tuossa ole. Suomi ei tarvitse muslimeja tänne. Pysykööt omissa maissaan ja kehittäkööt niitä.
Suomea, tätä isänmaata, ei saa uhrata tyhmästi vieraan ulkavallan invaasiolle ja Saatanan islamisaatiolle.
Jokainen laiton äijä, joka tänne tulee loisimaan maksaa 6 työtä tekevän ihmisen panoksen:veroeurot. Jokainen laittomaan tuhlattu euro on pois Suomen lapsilta ja nuorilta, koko kansalta. V. 2015 laiton matu-show maksaa 1,6 miljardia. V. 2017 matu-show maksaa jo 10 mijardia -- ja silloin Koko Rakas hyvinvointi-Suomi romahtaa. Silloin islamin terroristit ja pahat äijät tappvat ja raiskaavat, kiduttavat ja tuhoavat. Antikristuksen koraanin mölötys kaikuu minareteista: maa on vihitty tuhon omaksi. Kidutetut lampaat määkivät tuskissaan takapihoilla odotaen öistä ramadan-mässäilyä ja veren origioita. Saatana kulkee nurkissa.
Kristus, Jumalan poika, Herra ja Vapahtaja, suojele meitä islamilta. Jeesus Kristus on Herra. Amen.
Varjele Ukko Ylijumala meitä edelläesiintyneistä tampioista ja tyhjäntoimittajista. Rohkea suomalainen pasteeraa raitilla ja lyö
rehdisti kättä uuden naapurinsa kanssa ja esittelee itsensä.Tähän
ei usea suomalainen äärirasisti kykene kyykkivässä kauhussaan ;)
eivät pärjää Raision sosiaaliviranomaisille; kyllä sinitakkeja viedään tukka putkella kun sossut alkavat rähisemään. Silloin ei auta kuin kansalaisten tarttua puukkoihin ja kirveisiin ja tappaa sosiaaliviranomaiset saadakseen lapselleen oikeutta molem-
paan vanhempaansa, asumiseen/ tapaamisiin vanhempaansa kanssa...
Taidat olla äärimmillesi kiihoittunut sosiaalitapaus.Oletko epäonnistunut elämässäsi ja nyt ihan herkillä ennen saluunaan lähtöä? Tyypillistä.
Joo Suomen kyläpoliisit eivät ole koskaan olleet tekemisissä oikeiden rikollisten kun aletaan oikeilla paukuilla pelata eikä Suomessa ole varusteita tms vesitykkejä yms kättäpidempää Venäjällä noi hoideltais pois päiviltä aikas äkkiä mutta täällä pötkitään pakoon.