MIKÄ ON ISLAMIN JA ÄÄRI-ISLAMIN ERO???

Taitaa olla kuin VETEEN PIIRETTY VIIVA?
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko niillä mitään eroa?
Samaa paskaa ja saatananpalvontaa kaikki tyyni.

Äänestä

Tuon uskonnon kannattajat kertovat tuhannen ja yhden yön
tarinoita

Äänestä

"Saatanallisia säkeitä"eli islamia opetetaan lapsille myös Suomalaisissa kouluissa. Sitäpaitsi kaikki uskontojumalahommat ja paratiisit on täyttä sontaa,joka pitäisi lopettaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YHTÄ_SUURTA_VALHETTA kirjoitti:

Taitaa olla kuin VETEEN PIIRETTY VIIVA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu