Kertokaahan

kiinnostunutrouva

Olen harrastanut seksiä monen miehen kanssa ja nyt jo pitkään ollut vaki suhteessa...Kaikki miehet ovat tykänneet karvaisesta pillusta enemmän kuin posliinista joten mikä niissä karvoissa joitakin ärsyttää?

14

1030

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei niissä mikään ärsytä, mutta seksi sileänä on vaan niin ihquu.

    • opiåx

      Minä tykään karvaisesta pillusta ei se minua haitaa olenkaan se on ok???

    • kukat-ovat-kauniitaM

      Nuoremmat arvostavat keskimääräistä enemmän posliinia, aikuisemmat luomua. Aikuisempien ollessa nuoria posliini ei vielä ollut tapana, joten he lienevät leimautuneet luomuun.

      Itse tykkään enemmän posliinista, vaikka olenkin aikuinen. En usko että luomu varsinaisesti ärsyttäisi. Jos kysytään kumpi on kauniimpi, ruusu vai orvokki, ei valinta tarkoita sitä, että toinen olisi sitten ruma. Naisen vittu on AINA suloisen kaunis ja puoleensavetävä.

      Jos olet, niin kuin uskon, herttainen nainen, oletpa nuori tai vanha, miehet ovat nauttineet kanssasi seksistä. On myös mahdollista, että vedät puoleesi kohteliaita miehiä, jotka kehuvat, kun huomaavat, että vittusi on luomuna.

    • Ei minullekaan kukaan mies ole antanut pakkeja pikkuhousut riisuttuani, vaikka vuosia sitten olin aivan luonnon tilassa häpykarvoituksen suhteen. Nykyään sheivaan aina, kun lähden yksin matkoilla tai lomille.

    • Hups--

      Tuskin naiselle pakkeja annan kyseisen asian vuoksi, pidän kyllä siistitystä karvoituksesta lyhyeksi ajeltu on Hot.

    • motoristi750

      Kyllä naisella saa olla karvoja kunhan mukavasti siistitty,eikö rehottava rämemajava.
      Kelpaa sekä karvaisena että ilman.

    • JustMarri

      Juu eipä tulis mieleenkään moittia pimppiä oli siinä karvoja tai ei, pääasia että saa. Nuoltu ja naitu on aina kun on saatu. Posliini ei kuitenkaan ole hassumpi , ihanan tyttömäinen.

      • Kun puhtaudesta pidetään kiinni niin eipä väliä onko karvat vai ei. Posliini on ehkä hiukan kiihottavampi näin miehen näkökulmasta.


    • Pe69

      Posliini tai karvainen, muttei sänki. Kyllä karvatkin mukavalta tuntuvat, kun ne tuntuvat sormissa, kun tunnustelen sormilla pikkuhiljaa pikkuhousujen sisältä. Karvakolmio on näyttäväkin, etenkin tummilla naisilla.
      Muttei karvat ole pääasia, kunhan löytyisi nainen, jolle voisi hyvää oloa tuoda, oli karvoja tai ei. Pääasia, että tuntuu hyvältä kumpaisestakin.

      • naiset.ovat.ihania.m

        Minusta parhaat vaihtoehdot taas ovat posliini tai sänki. Kummatkin antavat myös silmälle iloa, kun voi oikeasti katsella sulovittua, eikä vain karvapuskaa. :)


    • Karvainen siistitty on kiihoittavin,poslari ei sovi kuin lapselle.

    • Minusta sileät pillunhuulet ja mukavasti siistitty kolmio on paras upea kun tuntee karvoituksen kun työntää käsi pikkareiden sisäpuolelle.

    • luomudiggari

      Ei karvoissa mikään ärsytä, mutta kiihkoilijoiden asenne ja karvattoman haju ärsyttää.
      Luomujakin on monen laisia. Naapurin rouva on kasvissyöjä joka syö vain luomuruokaa, pimppi on posliini. hiuksissa väri, rinnoissa on (liian)suuret silikonitäytteet ja naamassa on reilusti botoxia.

    • Tavallaankan se voisi olla aika kutkuttavaa tuntea toisen kostunut pöheikkö omaa posliinigenitaalia vasten. Hmm. Ehkä tämä pitää toteuttaa jonain päivänä ...

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi

      Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.
      Maailman menoa
      125
      6388
    2. Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies

      Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk
      Ikävä
      376
      6195
    3. Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?

      Työ­matkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotelli­surmasta tie
      Lapua
      71
      6143
    4. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      344
      3982
    5. Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten

      Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril
      Maailman menoa
      148
      2405
    6. Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina

      Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.
      Maailman menoa
      4
      2355
    7. Orpo pihalla kuin lumiukko

      Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA
      Kansallinen Kokoomus
      130
      1447
    8. Onko täällä helmessä tapahtunut vakava rikos?

      Onko kuullut kukaan mitään.
      Haapavesi
      13
      1289
    9. Miten kauan sulla menisi

      Jos tulisit mun luo tänne nyt kahvinkeittoon?
      Ikävä
      187
      1118
    10. Miksi me oikein

      Rakastuttiin?
      Ikävä
      64
      950
    Aihe