Minä antaisin sakinhivutusta jos olisin vähän suurempi kokoinen
Mitä haluaisit antaa maahanmuuttokriitikolle?
SuomiKullevo
1867
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kastetilaisuuden aikana joukko lapsia hiippaili Växjössä Teleborgin kirkkoon, missä he suttasivat paikkoja kaakaolla ja virtsasivat kirkkovieraiden ulkovaatteille.
Kymmenkunta 9 – 15-vuotiasta lasta ja nuorukaista meni lauantai-iltapäivällä kolmen aikoihin Teleborgin kirkon niin sanotulle kirkkotorille, kun kirkossa oli samaan aikaan käynnissä kastetilaisuus. Kirkossa lapset olivat läikytelleet kaakaota ympäriinsä ja ainakin yksi nuorukaisista oli virtsannut lattialle ja kirkkovieraiden ulkovaatteille.
Kirkon vahtimestari huomasi kepposen ja onnistui lopulta ajamaan nuorukaiset ulos.
”Luulen, että kasteen aikana kukaan ei huomannut mitään”, kirkkoherra Sofia M Porle sanoo.
Kirkkoherra on tehnyt tapauksesta rikosilmoituksen, mikä koskee uhkailua ja vahingontekoa. Hän kertoo, että kyseessä ei ollut ensimmäinen kerta, kun sama lapsijoukko on notkunut kirkossa.
”Lapset, joilla ei ole mitään tekemistä, hakeutuvat paikkoihin, missä he voivat notkua sisätiloissa, jos he eivät voi käydä kotona toistensa luo”, Sofia M Porle sanoo ja jatkaa:
”Nämä eivät kuitenkaan ole mitään jenginuoria, vaan lapsia, joita on autettava ymmärtämään miten näillä leveysasteilla käyttäydytään”.
Jonkin mukavan pikku lahjan. Suvakille antaisin kuulan kalloon.
Varo ettei käy ensin itsellesi
Meinaatko tehdä terrori-iskun ja alkaa ampumaan viattomia? Toivottavasti olet jo supon seurannassa.
Sinähän tuossa väkivallalla uhosit, en minä.
Kupin kahvia.
Maahanmuuttokriitikot ovat alhaisia rottia. Kastraatio niille.
Kovat otteet
Kyllä täällä on sairaita kirjoittajia, tai sitten pelkkiä trolleja. Suomessa on paljon vanhoja ihmisiä, sodan kokeneita, jotka vastustavat hallitsematonta maahanmuuttoa. Heidätkin leimaatte siis typerillä jutuillanne. Toivottavasti itse jonain päivänä koette joko itse tai rakkaanne, jonkun pahanteon ja varsinkin maahanmuuttajan tekemänä.
Älä houri
Jos maahanmuuttokriitikoita ei olisi, Suomen tuho olisi takuuvarma muutaman vuosikymmenen sisällä. "Suvaitsevaiset" haluavat nimittäin jostain tuntemattomasta syystä tuhota koko Euroopan.
https://www.youtube.com/watch?v=GiQiOaSJV20
Väsynyt natsivideo.
Mitä muuta odotit rajat kiinni hörhöiltä kuin natsismia?
No fasismia ja rasismia niiltä olisi voinut kyllä tulla, ja taisi tullakin.
Maahanmuuttokriittiset ovat kriittisiä lähinnä Afrikan ja Lähi-idän tulijoita kohtaan, koska muista on enemmän hyötyä kuin haittaa.
Joten on täysin ymmärrettävää sekä toivottavaa, että maahanmuuttokriittisiä on ettei koko kansa ole kuin määkiviä lampaita vain.
Halut ne näkyy olevan hiirelläkin.
Haluaisin antaa maahanmuuttokriitikoille varmuuden siitä, että suvakit joutuvat omavelkaiseen vastuuseen vakaumuksensa Isänmaallle aiheuttamista kustannuksista.
Ruotsalainen Adonis laukeaa ennenaikaisesti Amanda Harkimoon
http://www.tv3play.dk/programmer/paradise-hotel-sverige/670053
Luunappia tollanen nulju tarttee, eikä sun kokos kiinosta pätkääkään.