Lähi-Idässä, niin ne olisivat imaameja ja vartioisivat oikeaa uskoa.
Ei mulla muuta, tälläkään kertaa.
Ei mulla muuta, tälläkään kertaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Varsinaista asiaa perusteluineen sinulla ei ollut tosiaan tälläkään kertaa.
Mun mielestä se oli varteenotettava näkökanta. Sulla taas ei ollut mitään sanottavaa.
Perustelemattomien ja pelkästään provokatiivisten varsinaista asiaa sisältämättömien sutkautusten tekeminen ja niiden pitäminen varteenotettavana näkökantana kertoo ainakin sen, ettei noita sutkauttajilta ja niiden ymmärtäjiltä ole syytä odottaa kykyä arvioida sitä, mitä sanottavaa kelläkin itse asiassa on. Aloittaja ja/eli sinä ette tehnyt asiaan mitään poikkeusta. Seuraava.
Tuossa ei ollut nimeksikään asiaan.
Raamatussa siis Raamattu on koraani ja molemma tsamaa tsotaa aiheuttavaa perhesurmaajan mielilukemista
Osoitapa se perustellen, niin nähdään mitä asiallisesta ajattelusta ja asiapuheesta muka tiedät. Seuraava kommenttisihan nimittäin tulee osoittamaan, että turhaa olisi ollut odottaa mitään kovin ihmeellistä.
Se on vain sinun mielipiteesi, eikä sillä ole mitään arvoa.
perustele: Se on vain sinun mielipiteesi, eikä sillä ole mitään arvoa.1
1
Uskonnot ja uskomukset < palstan nettievankelistat hiipisi jokaisen ählämin taakse, ja työntäisi pallihikisen sormensa heidän naamalleen ja toinen kajauttaisi Raamatulla päähän niin että kamelitkin säikähtäisi.
Tämänjälkeen, toisensa tainnoksiin Raamatullanuijineet Jeesuksen omat
saisivat vielä kokea yllätetyn vartijan raivon.
Kuten minä JN, sanoin, avaajalla ei ole mitään sanottavaa, tai Kristityillä Evankeloisilla.
Aina vain löyvät samaan uskontolahkonsa kuuluvia esim- HELLarit ja Lestat.