Kovalainen joensuussa ei keskity olennaiseen

Kaks viimeisintä kertaa tullu hylkäys / sanomista vilkkujen ja parkkipolttimoiden värisävyistä. Nyt loppu käyminen, täyttäkööt muut sen uuden hallin ja ajakoot vaikka siitä merkkiliikkeisiin kolvauttamaan hehkulankoja ledien paikalle.
171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita sinne sellaset polttimot kun kuuluu olla (e-hyväksytyt) ja lopeta valitus. Vai onko se niin coolia kun on motonetin pilipali-ledpolttimot hehkulankojen tilalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikkihansiellä kirjoitti:

Kaks viimeisintä kertaa tullu hylkäys / sanomista vilkkujen ja parkkipolttimoiden värisävyistä. Nyt loppu käyminen, täyttäkööt muut sen uuden hallin ja ajakoot vaikka siitä merkkiliikkeisiin kolvauttamaan hehkulankoja ledien paikalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu