Espoon Karakallio Rastaspuiston Lidl

Aivan hurmaavan kaunis vaalea nuori nainen puolisen tuntia sitten kaupassa. Kohdattiin myymälässä ja kassajonossa.
Jos ei olisi ollut pakottava kiire, olisin kaapannut sinut mukaan ja vienyt lämpimään parat...
11084
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei, "JäbäStadista"! Tuntomerkit täsmäävät vaimooni, välitän viestisi hänelle. Vaimo onkin haaveillut etelän lomasta, joten tarjouksesi kuulostaa houkuttelevalta! Voin reissun ajan huolehtia lapsistamme.

Tässä on muutama vuosi viestistäsi kulunut, mutta voin vakuuttaa että vaimoni on edelleen kuosissa. Jos sulla on tunteet vielä vahvoina, ilmoittele!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JäbäStadista kirjoitti:

Aivan hurmaavan kaunis vaalea nuori nainen puolisen tuntia sitten kaupassa. Kohdattiin myymälässä ja kassajonossa.
Jos ei olisi ollut pakottava kiire, olisin kaapannut sinut mukaan ja vienyt lämpimään parat...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu