Tintaralallapimppa ja se oli siinä. Kempele tänään.
Raiskauspa hyvinkin
Jukkisgrilliltä
18113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Hmm.. suomalainenhan ei tee koskaan rikoksia..ehei.. nyt kaikki on muiden syytä.
Sinähän olet tosisuomalainen eihän mamut rikoksia tee,he tuovat monikulttuuria suomeen.raiskaukset kuuluvat heidän kulttuuriin heti lapsesta alkaen.
Jos sulla on aisaa ja haluat keskustelua niin lopeta toi helvetin lapsellinen sönköttäminen.
Ei suomalaiseen kulttuuriin kuulu vääristeleminen ja persuloinen uhriutuiminen heti lapsesta alkaen vaikka sä siitä maillia näytätkin.
kirjoita niin että sanomastasi jotakin tolkkua saa.
18 vuotiaat mamuloisethan ovat lapsia etkö sitä tiedä sönköttäjä.
suurin osa raiskaajista on mamuja
Voi vittu tätä suomalaista kansaa... Täällä on äijät touhutippa täpinöissään taas kun on tietoa että maahanmuuttaja olisi tehnyt rikoksen. Ihan sama mitä on tapahtunut, uhrista ei niin väliä, pääasia että päästään postaamaan että "mamut tän teki". Olihan tätä jo odotettukin ja nyt peräkammareissa helpottaa suuresti. Viimeksi täällä samat jussit juhli Joutsenon teinimurhaa, ei siinäkään ollut mitään muuta väliä kuin että "mamu teki".
Tällainen ilon pito on yhtä vastenmielistä kuin tapahtunut rikos. Sitä voi kukin miettiä
kaukana sellainen ilo usko vaan saatanan hyysäri
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1448338254510.html
Kiimoissaan oleva matu raiskasi alaikäisen tytön, SAIRAS PÄÄSTÄÄN!!!!!!!!!!!!!!!
Muistelen millainen paskamyrsky täällä nousi eilen tästä:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015112320714752_uu.shtml
Ihan yhtä tuomittavaa, nyt voi sitten miettiä tätä riemua joka tänään on pohojalaisurhojen rinnassa revennyt.
Pääsivätkös nämä airoista läpi luiskahtamaan, jos nämä aivan aitoja ruokitaisiin -mikähä sou silloin olisi pystys.
Kivitetäänkö raiakattu tyttö seiraavaksi kun häpäisi perheensä ja sukunsa niin kuin muslimeilla on tapana ei tuu pojille pahaamieltä kun eivät ymmärrä väärin tehneensä
Aikuistu nyt pikkurasisti tai ylläpito kertoo äidillesi.
Ja tommosia päästetään Suomeen.
Voi hellanlettas sentään kun joku ei hyväksy mamujen tekemää raiskausta,niin hän on RASISTI.
ei suomalaiset kivitä!!!!!!!!!!!!!!!!
vaan afgaanit kaivaa kuopan ja panee naisen sinne ja kivittää maanpinnan yäpuolelle jääneen kehon ja niin kauna että kivitettävä kuolee.
Lettäs itsellesi...
Kukaan suvakkikaan ei hyväksy raiskausta tai mitään muutakaan rikollisuutta taikka epäasiallista käytästä. Ei vaikka miten haluut väittää. Käy vaikka kysymässä.
Se mitä tuo älypää kirjoittaa on sellaista matalamielistä aivopierua, ettei itseäni ainakaan kiinnosta tuollainen "huumori".
Makuja on tietty monia - olen kuullut että KAIKKI Lappajärven nuoret miehet rakastaa samaa lammasta - mahtaako olla totta??
Hyvin ansioituneesti Suomen valtamedia vaikenee Kempeleestä. Ja tämmöisestä uutisoinnista maksetaan verovaroilla. Niin korruptoitunutta on.