14-vuotiaan tytön raiskauksesta epäillyt ovat afganistanilaisia turvapaikanhakijoita ja tuleeko Nasimi julkisuuteen tuomitsemaan nämä kansansa teot kun kantasuomalaisia vain rasisteiksi haukkuu?
Mitä sanoo Nasimi nyt kun on kansansa asialla
odottaennyt
15138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Niin kyllä olisi nyt hyvä sdp johdon tulla esiin suvaitsevuuden pumpulistaan ja hieman tehdä ryhtiliikettä toimissaan.
Eletäänkö sivistysvaltiossa, täällä saa kaikenlaiset rajatapaukset huudella törkeyksiä ja erimieltä olevat haukutaan rasisteiksi, maahantulijat nostettu jumalan asemaan ,suomalaiset paskaa. ei enää mitään häpyä, viha alkaa suomipojalla nousta huippuunsa, kauan pinna kestää ,ei ikuisesti.
Nasimin ja SDP kanta on, että suomalainen valkoihoinen veronmaksaja mies on syyllinen.
Siis mitä vittua, tämä saatanan raiskaajahan on Sipilän kutsumana muuttamassa hänen kotiinsa, Sipilä on käsittääkseni äärimuslimikepulestalahkolainen.
Miksi tämä ähly naaras vihaa Suomalaisia? Toki ymmärrämme että ähly naaras tajuaa olevansa ali-ihminen ja on syystä kateellinen.
Nasimi meni hurrieliittiin kuuluvan ukon kanssa avioon Svenska Klubbenilla.
Joten nyt hänenkin mielestä aitosuomalaiset ovat sitä huonompaa väkeä, joille ei kuulu normaaleja länsimaisia oikeuksia ja vapauksia.
Hurri ja mutiainen HOH HOH HOO! Todellinen järkiavioliitto.
Olis hyvä kuulla Nasimin kommentti tuostakin kun heidän kansansa yhteinen tyypillinen edustaja on ollut asialla.
http://mvlehti.net/2015/07/10/ihmissaasta-ramin-azimi-raiskasi-ja-pahoinpiteli-17-vuotiaan-jonnan-kylakaupan-parkkipaikalla/
Siellähän afganistanissa heitetään happoa, turmellaan naama, poltetaan yms. kun saa vaikka pakit mutta kun se on heidän kulttuurinsa ja tapansa niin mies ei tuomita millään lailla mutta vain kantasuomalaisissa on sitä "RASISMIA"
Se on kyl jännä, et ku tulee tänne Afganistanista ja on tällä ylpäenä feministi, niin silti on otsaa haukkua Suomea ja suomalaisia kaikesta mahdollisesta, ihan samanlaisia on somalit.
Katsoisivat peiliin ja omaan lähtömaansa tilanteeseen. Täällä saa nainen solitaa suutaan ihan vapaasti. Somalia ja Afganista satoja vuosia jäljessä länsimaisesta sivistyksestä.
Ja jos uskotaan että lansimaat on niin surkeita kuin nämä mamut kestovat, niin mitä se sitten kertookaan maista kuin A, ja S. ja monet muut muslimimaat. Kuinkas surkeita ne sitten ovat kun ovat surkeita länsimaista saoja vuosi jäljessä.
Jos olisi Nasima häpeäisin maanpoikieni tekoja, sovinsitisikoja ovat näm raiskaajat. Luulisi että feministi tuomitsisi, mutta ei.
Häpeäähän suomalaisetkin toisten suomalaisten kännäämistä ulkomailla. Samoin britti omiensa kännäämistä. Mutta nää mamut ei häpeä mitään. Ne on ylpeitä jälkeenjääneestä sivistystasostaan huolimatta.
Viisainta olisi Nasiman olla nyt vähän aikaa ihan hiljaa. Varsinkin mamuille se olisi edullista. Tainnut Nasimakin tämän tajuta, kun ei ole tullut ulos kolostaan.
Afkaaniassa tälläinen on ihan normaalia
Olisi hyvä, että maahanmuuttajat eduskunnassa ottaisivat asiaan kantaa.Kertoisivat mitä mieltä ovat, ja onko tällainen heidän maassaan normaalia ja hyväksyttävää?
Vain niin suomaliset voi ymmärtää , jos he eivät tule sanomaan mielipidettään.
Se vasta huolestuttaa, miksi valita edustajaksi ihmisiä, jotka ei ota kantaa tärkeisiin asioihin?
Natsima Rasisma ole Jungnerin entinen patja ja siten tavallaan pantu nykyiseen virkaansa?
Missä unelma ulostulo viipyy kehitymamuslimi raiskaajien puolesta, onhan sinulla nyt suomenruotsalaisten tuki takanasi jotka ovat mestareita käyttämään vähemmistövaltaansa hyväkseen, ajattele mitä viidellä prosentilla saa aikaan, ei kauaakaan kun edustamasi muslimi populaatio menee ohi näistä suomenruotsalaisista.
Hiljaa nyt Supo kuuntelee.....
Nyt olisi tosiaankin Naziman aika avautua ja kommentoida maanmiestensä tekosia. Suomalaiset olet jo haukkunut rasisteiksi.