venäjällä on uusia T-90 tankkeja

useita tuhansia odottamassa
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rahalla saa ja hevosella pääsee......

Äänestä

Onko niille hinaustankit kun ryssän vehkeet tuppaavat jättämään tielle?

Äänestä

...ai niin, älä huoli!

Lännellä on pirun paljon parempia tankkeja sekä erinomaisia panssarintorjuntaohjuksia :)

Ryssä voisi romuttaa tankinrämänsä ja kierrätysmetallin hinnalla ostaa baabuskoille puuroa.

Tyhmä ryssä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valmiinatoimiin kirjoitti:

useita tuhansia odottamassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu