Gaddafin ja Jyrki Kataisen ero:

Dikataattori Gaddafi varasti kansan rahat ja muun omaisuuden itselleen ja asiakirjaväärentäjä Jyrki Katainen varasti kansan rahat ja muun omaisuuden muille. Miten kuvaisitte Kataista ja hänen toimintaansa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Gaddafi pakeni viemäriputkeen ja Katainen on sitä mitä viemäriputkessa liikkuu.

Äänestä
  • Hyvä kommentti :-))))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RehellinenVaraskoVai kirjoitti:

Dikataattori Gaddafi varasti kansan rahat ja muun omaisuuden itselleen ja asiakirjaväärentäjä Jyrki Katainen varasti kansan rahat ja muun omaisuuden muille. Miten kuvaisitte Kataista ja hänen toimintaansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu