TARVITSEMME SUOMEEN MAASTAPOISTAMISOHJELMAN
MAASTAPOISTAMISOHJELMA
28.11.2015 10:34
JÄLLEEN UUSI Älytön esitys ministeriltä: Matuille pikainen työlupa ettei ne reppana- matut pitkästy ja raiskaa. Näin minä tulkitsen työministerin puheet:
http://m.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/tyoministeri-lannen-medialle-turvapaikanhakijoille-pikaisesti-tyolupa/5581674
Hullu, hullumpi, Suomi
MAASTAPOISTAMISOHJELMA
28.11.2015 10:34
JÄLLEEN UUSI Älytön esitys ministeriltä: Matuille pikainen työlupa ettei ne reppana- matut pitkästy ja raiskaa. Näin minä tulkitsen työministerin puheet:
http://m.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/tyoministeri-lannen-medialle-turvapaikanhakijoille-pikaisesti-tyolupa/5581674
Hullu, hullumpi, Suomi
Vastaukset 8
Vanhimmat
hteenottoja Heinolan torilla, nuori nainen loukkaantui - Vastaanottokeskuksen johto: Erittäin vakavaa
http://www.ess.fi/uutiset/kotimaa/2015/11/28/yhteenottoja-heinolan-torilla-nuori-nainen-loukkaantui---vastaanottokeskuksen-johto-erittain-vakavaa
KEMPELE PRIDE
http://yle.fi/uutiset/tunteet_kuumenivat_kempeleen_turvapaikkamielenosoituksessa_kenttaoikeus_kaytantoon__video/8489154
--- Kansalaisaloite ---
Halal lihan loppuminen kaupasta aiheuttaa vapaaehtoisen rynnäkön takaisin kotiin periaatteella.
"Lakialoite uskonnollisten teurastuksien kieltämiseksi"
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/1697
juu-kaikki vaan pois ja rajat kiinni. mitä töitä tollaset muutenkaan tekis, kaikki eivät osaa edes lukea. työt suomalaisille.
Hesperian puistossa tapahtuneesta raiskauksesta epäilty nuorukainen saapui Suomeen hiljattain turvapaikanhakijana.
LUE MYÖS
Hesperian puiston raiskauksesta epäilty nuorukainen vangittu
Perjantaina tapahtuneesta raiskauksesta epäilty mies on vangittu Helsingin käräjäoikeudessa.
Raiskaus tapahtui perjantaina aamuyöllä kello 04-04.30 välisenä aikana Hesperian puistossa. Poliisi tutkii tapausta törkeänä raiskauksena, mutta ei kerro tässä vaiheessa enempää uhrista tai epäillystä.
Poliisi otti rikoksesta epäillyn kiinni tapahtumapaikan lähistöltä. Hänet vangittiin sunnuntaina.
Vangittu 20-vuotias mies saapui Iltalehden tietojen mukaan Suomeen syyskuussa turvapaikanhakijana. Raiskauksen uhri on 18-vuotias suomalainen nainen.
Ensin pitää tappaa Suomen hallitus, sekä viherpunikit ja SPR, RKP:läisiä unohtamatta. Ja samaan aikaan pakoloiset vittuun täältä.
ESITIT JUURI RIKOSLAIN VASTAISEN UHKAILUN.....MIETI SITÄ....
niin tarvitsee
http://mvlehti.net/2015/12/04/viljatkin-matanesivat-pelloille-ilman-maahanmuuttajia/