ONKO NÄIN ?
Heinolan vastaanottokeskus järjesti lauantaina turvapaikanhakijoille koulutuksen, jossa kerrottiin muun muassa siitä, että Suomessa se ei vielä tarkoita yhtään mitään, jos tyttö katsoo suoraan silmiin.
Poliisi on kertonut tiedotteessa, että kolmen ulkomaalaistaustaisen epäillään ahdistelleen 17-vuotiasta tyttöä perjantaina Heinolan torilla. Sivulliset hälyttivät poliisin paikalle kello 19–20. Kiinniotetuista henkilöistä kaksi oli täysi-ikäisiä ja yksi alaikäinen. Poliisi passitti kaksi epäiltyä putkaan.
Heinolan vastaanottokeskus järjesti lauantaina turvapaikanhakijoille koulutuksen, jossa kerrottiin muun muassa siitä, että Suomessa se ei vielä tarkoita yhtään mitään, jos tyttö katsoo suoraan silmiin.
Poliisi on kertonut tiedotteessa, että kolmen ulkomaalaistaustaisen epäillään ahdistelleen 17-vuotiasta tyttöä perjantaina Heinolan torilla. Sivulliset hälyttivät poliisin paikalle kello 19–20. Kiinniotetuista henkilöistä kaksi oli täysi-ikäisiä ja yksi alaikäinen. Poliisi passitti kaksi epäiltyä putkaan.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Eiköhän me kaikki vääräuskoiset olla noiden mielestä huoria, jotka saa raiskata. Aivan turhaa noille ukoille mitään seksuaalivalistusta annetaan, naurettavaa!!!! Ne ovat eläneet eri kulttuurissa, missä nainen on alempi, suorastaan otus, onko edes ihminen. Sen näkee myös siitä, että vain miehet ovat lähteneet, jättäneet lapsensa ja vaimonsa ja myyneet omaisuutensa ja häipyneet.
Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.
Puhtaan opin mukaan vääräuskoisia alistetaan raiskaamalla ainakin sodissa. Etenkin ne, jotka otetaan orjiksi.
Höpö höpö! Jätkät omistavt älypuhelimen ja ovat koko pienen ikänsä hengailleet interenet-kahviloissa. Ovat onanoineet Shakriran kuvan edessä, niin että printattu moniste on jo spermasta tahmea.
Siksi kai nuo nuoret miehet (paperit heitetään mereen ja keksitään "kiva lapsi-kä", noin 17 on hyvä, vaikka olisi jo 24 v) ja ns. partalapset Suomeen tulevat, että pääsevät pukille. Kotimaassa on kiva asunto, ja äiti tekee hyvää ruokaa. Mutta äijät lähtevät seikkailemaan Suomeen. Ovat monen maan läpi matkustaneet ja selfiekepillä pistävät kuvia FB:hen eri maista. Se on nuorten intrerrailia. Suomen naiset menevät SPR:ään hätämajoihin antamaan pullaa ja tarjoavat piirakkaa ihan kuumina.
Kun miehet ovat saaneet jonkin Suomen typyn tai ylipainoisen vanhemman eukkosen tiineeksi, on helpompi saada Suomen kansalaisuus. Kun mies on noin 30 v, suku ostaa jonkin nuoren tytön kotimaasta vaimoksi ja sitten tyttö tulee sieltä rumassa mustassa vaipassa. Äijä jättää 1. Suomi-perheen. Mies tekee 2. peheen suvun valitseman tytön kanssan KELAAN ja SOSSUUN ja jatkaa netissä Suomi-pimujen ja shakiroitten kuvien katselua sekä itsetyydytystä.
juuri näin se menee.
Jo lapsena opetettiin että älä katso koiraa tai hullua silmiin. Se voi käydä päälle. Kannattais opetella uudestaan tämä sääntö.
No oli myös sellainen sääntö, että hullut koirat pitää tappaa heti. Että silleen.
Asun samassa rapussa ,tarkemmin sanottuna seinän takana jossa asuu kuvaamanne nainen n.45-v. Ei koskaan tervehdi, ei katso silmiin ,ymmärtää kieltä ,mutta tulee kulttuurista, jossa miestä ei saa katsoa silmiin. Aluksi sanoin hississä jotain päivään kuuluvaa ,mutta kääntyi vain katse seinään päin eikä ollut kuulevinaan. Nyt ymmärrän ,jos joku pelkää näitä meidän riitaa haastavia lesboja hississä ,niin nämä naiset on eri maata. He kunnioittavat miestä.
Mitä kunnioittamista miehessä on enemmän kun naisessa.......en keksi mitään....
En tiedä Irakista, mutta esim. Eritreassa kun näkee naisen kävelemän yksin kadulla, sen voi ottaa(lue raiskata), jos sattuu tekemään mieli.
Jonkin Isiksen säännön mukaan isä ja poika eivät saa raiskata samaa naista.
Suomessa tytöt ja naiset saavat katsella ihan mihin päin tahansa ja ilman pelkoa tulla sen takia raiskatuksi. PISTE. Nämä katseen perusteella ja oikeudella raiskaavat elukat eivät kuulu Suomen kaduille .Että silleen.
Saako myös Irakissa turistina oleva Suomalainen mies raiskata Irakkilaisen naisen tai tytön, jos hän katsoo silmiin Suomalaista miestä ??? Että silleen.
Tottakai,
Saako myös Irakissa turistina oleva Suomalainen mies raiskata Irakkilaisen naisen tai tytön, jos hän katsoo silmiin Suomalaista miestä ??? Mikä vitun palvelin virhe ?
Että silleen.
kiittäkää JUHA SIPILÄÄ hän niitä tänne kutsuu.
Voi höppänä, ei kukaan tänne ketään kutsunut: ne vaan käveli niin kauan,että tulivat vihdoin tänne maailman laidalle :)
Alamaisen orjan on pakko "kunnioittaa" miestä tai muuten lähtee henki.
Suomessahan saa islamistimatu ns. "alaikäisenä" raiskata vaikka ei silmiin kukaan katsoisikaan...