Enää.
Vain naisia ja lapsia.
Arabi ja muslimiraukat miehet hylkäävät kotimaansa kun pupu pöksyyn
Ja tänne naisten helmoihib.
Raiskaamaan.
Vain naisia ja lapsia.
Arabi ja muslimiraukat miehet hylkäävät kotimaansa kun pupu pöksyyn
Ja tänne naisten helmoihib.
Raiskaamaan.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onneksi turvapaikan saaneet joutuvat palaamaan kotimaihinsa sitten, kun olot ovat toivon mukaan mahdollisimman pian siellä rauhoittuneet. Suomella ei ole mitään velvollisuutta ylläpitää vieraiden maisten kansalaisia. TÄMÄN VARAAN VOIMME LASKEA KAIKEN TOIVOMME SIITÄ, ETTÄ SUOMESSAKIN OLOT PALAAVAT VIELÄ ENNALLEEN YHTÄ PIAN. Valitettavasti historia kertoo arabimaista sellaista, että siellä soditaan aina, jos ei vihollista vastaan, niin omia. Me emme saa antaa sen huijata Suomea, koska on tärkeintä normalisoida omat olomme. Vaihtoehtona on meillä sama loppumaton sekaannus, kun arabeilla - heidän tuomisinaan ja kerallaan.
Kanssasi samaa mieltä. Mediassa näkynyt muutamia sydäntäsärkeviä otoksia parkuvista lapsista ja joistain naisista. Todellisuudessa tänne rantautuneet ovat enimmäkseen 18-35 vuotiaita miehiä irakista, afganista ja somaliasta ja jos somalinaisen havaitset joukossa tms on hän heti joku tonnikeiju. Hätää ei ole pahemmin nähnyt elintasosta päätellen. Kantautunut korviin myös ikävä piirre tuolla vesillä kun naiset ja lapset jätetty ilman pelastusliivejä mutta miehillä oli. Noille raakalaisille nainen on vain barbara ja pentulinko.
Minulla on käsi käsilaukussa tai taskussa, joissa on hiuslakka, Raid (isoille ja pienille ötököille, tappaa kotona ja puutarhassa) , tai mielellään stydimpää suihketta (ns. kodinhoitoaineet varsin sopivia). Tavoite on sumuttaa niin, ettei näkö palaa koskaan. Silmien hoidon jälkeen suoritan kohteelle kasvohoidon ja vartalohoidon. Niin hyvin kuin pystyn ja kykenen. Antaumuksella. Voimalla. Sydämeni kyllyydestä.
Sydämesi myrkyllisyys näkyy jo ihmisvihana ja syrjäytymisuhkana puhumattakaan mielenterveytesi heilahtelusta.Mutta kaikki hoituu,
dont worry be happy :)
En ole huomannut yhtäkään rättipäätä pakolaisten keskuudessa joten aloittaja
vasistin alta vedetään matto aika liukkaasti :) Mutta kunnioittakaamme hänen
luulojaan,pelkojaan ja uskomuksiaan hälle tuntemattomista asioista.
Miten selitämme lapsillemme ja lapsenlapsillemme ? Suomesta on tullut kehitysmaa ja eläintarha. Lapsemme tulevat syyttämään aikanaan sukupolveamme. Suomi on pilattu. Vuosi 2015 jää historiaan. Jääkö historiantekijöiden nimi(et)? Miten historia kirjoitetaan.