No onko nyt kivaa kun peto on irti?

Häh. Kuka vielä kehtaa olla erimieltä. Uutista uutisen perään. Eikä loppua näy vaan lisääntyy jatkuvasti.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kylmää kyytiähän ne suomeen lupasivat , tuon Isisksen kun tehtasivat amerilkalaiset ja koko pakolaisasetelman- halusivat siirtää taistelemaan osapuolet sitten tänne! Suunniteltu juttu! Ne netin kautta värväävät näitä nuoria miehiä ja huumeilla! Jokela oli samaa sarjaa vastapuolelta ns!

Äänestä

Islamic State on oire lähi idän ja afrikan ylikansoituksesta. Ylikansoitus johtuu leväperäisestä kehitysavusta joka on siihen soveltumattomassa kulttuurissa johtanut väestöräjähdykseen. Nyt se väestöräjähdys suuntautuu Eurooppaan hallitsemattomasti.
Mitään humaania ratkaisua ongelmaan ei ole. Eurooppaa, jollaisena sen näin 80-luvulla lapsena, ei ole ollut enää pitkään aikaan. Ainoastaan kaitafilmit jäljellä.
RIP

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvääiltaavaaah kirjoitti:

Häh. Kuka vielä kehtaa olla erimieltä. Uutista uutisen perään. Eikä loppua näy vaan lisääntyy jatkuvasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu