Mikä olisi hyvä vikakoodinlukija ?

hyvää vikakoodinlukijaa vähän etsinyt. Ei saisi maksaa hunajaa eli tonneja.. Mutta harraste/työkäyttöön sopiva. mikähän olisi hyvä?
34609
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Xtool OBD2 mini blootooth on ollut hinta/ominaisuudet suhteen hyvä. Samaan pystyy kuin NEXAS NL101 (NEXLINK), jolla hintaa moninkertaisesti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autokaveri kirjoitti:

hyvää vikakoodinlukijaa vähän etsinyt. Ei saisi maksaa hunajaa eli tonneja.. Mutta harraste/työkäyttöön sopiva. mikähän olisi hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu