Onko tämä Incow jo avattu ja jos on, niin onko joku käynyt jo syömässä ja millaiset pöperöt oli ja mikä on hintataso?
Uusi pitseria/kebappaikka Incow
amis2
22868
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Pizzat ainakin sopivan kokoisia, hyvän makuisia ja hintaisia. Mukavaa henkilökuntaa. Kebabpizzasta päättelisin myös et kebabit toimii. :-)
Varmasti se sun kotoruoan voittaa ja mausteetkin on taatusti eksoottisia, kun kokilla on huono päivä.
Hyvä ruoka.hyvä palvelu. Kiitos INCCW
Missä - ei kai taas Marslandiassa?
Onko kukaan saanut noilta minkäänlaista mainostlehtistä postilaatikkoon?
Eilen kävin ja kebappia ranskalaisilla ja kovin suuri näin pieniruokaiselle annos oli. Minulla ainakaan mitään huomauttamista ollut, ystävälliseltä vaikuttivat myyjät ja siistiä oli. Hintansa arvoista ainakin minun mielestäni.
Kolmas pitseria samalla paikalla, tiuhaan vaihtuu pitäjä/omistaja. Mut kui kauhavalaiset voi karvakäsiltä mitään ostaa, niin hehän on niin maahanmuuttosuvaitsevaisia.
Mulla on kotona aina tarvikkeita pizzaan,,en osta koskaan karvakourien tekemiä ruokia
Kaupasta saa värkkiä ruuan tekoon ,turha tukea harmaata bisnestä ja maahanmuuttoa...
Kyllä. Oli tosi hyvä ruoka.
Uusi ja halpa tapa mainostaa, tulla tänne kehumaan nimettömänä omaa paikkaansa.
Vähän tahtoo olla pienet kebap-annokset. Ja aika kalliit.
Sinä olla liika lihava sika! Hyvä ruoka parempi mieli! Tämä olla maailma paras ruoka paikka!
Aivan loistavat pizzat ja kebabit!!.Puhumattakaan palvelusta minkälaista ei kantasuomalaisilta saa ikinä..K.van paras pikaruokala!!
Täälä puhutaan henkilökunnasta mutta yksi mies sielä on töissä ja vaan istuu ravintola tyhjänä kaiken päivää. Ei kesää näe tuo kolmas yrittäjä joka starttirahalla istuu vuoden tuossa- kun valtion rahat loppuu jää kiinteistö tyhjäksi. Alkaa muuten muutenkin kauhava tyhjenemään!!
Niinhän nuo tekevät. Starttirahalla yritys pystyyn, tehdään pimeää rahaa niin paljon kun voidaan, sitten konkurssi ja myydään yritys sukulaiselle/kaverille pilkkahinnalla. Ja sama alkaa alusta. Yöt paistavat pitsapohjiaan vuokra-asuntonsa uunissa kun sähkö sisältyy vuokraan.
Näihän se menee.Kun yhteiskunnan poletit on käytetty,niin "omistajuus" siirtyy "serkkupojalle" ja tukien lypsy alkaa alusta.Ja epälyttää se hygieniatasokin.Näitä paikkoja ei nimittäin terveystarkastajat ahdistele rasismisyytösten pelossa.Joten lompakollani ei tueta harmaata taloutta,eikä erivapauksia.
Ylen uutisen luettuani pysyn edelleen kotipizzan asiakkaana. Ruotissa mamut viiltänyt pizzeriassa lampailta kurkunauki halal tyylillä.. Nam lammasta pizzassa ja vielä itse teurastettua.
Nyt on kuljetus palvelu.on ihana ruoka koti ovella.
Tutun numero oli joutunut sinne netti sivuille ja saanut erittäin munta pizza pyyntöä ei sitten saanut tietää et kuka sen sinneoli laittanu mut sillee ja sit hän laittoi incowille viestiä (oikeeseen numeroo) nii korvaukseks lupas kaks pizzaa ja muutama päivä sen jälkee oli menos hakemaa niitä pizzoja nii ne karvakädet sano et ei todellakaa kahta ja anto ait van yhe et semmosta porukkaa nää karvakädet🙄🙄🙄
Töistä päin tulee käytyä nykyään tuolla aina kun tekee mieli pizzaa. Erinomaisen hyviä pizzoja, joissa juusto vaikuttaa olevan juustoa, eikä sitä perinteistä höttöä. Mielellään maksan paru rahaa enemmän siitä, että ruoka on hyvää. Ruokalista on vaikea löytää.
Omistajaa ei käy. Sama juoksupoika siellä häärii kun edellinen omistaja palkkas. Jäi palkka maksamatta. Entinen omistaja pyörittele pizzeriaa Seinäjoen Alvarin kulmassa ja jauhaa paskaa kilpailijoista auttaakseen uutta in Cow omistajaa.