Rumaa "puuviilua"

Miksi kaikkien matkailuhärpäkkeiden sisustan pitää olla niin ruma?
Todella halvan näköistä muka-puuta. IKEAn lastulevy on parempilaatuista.
Hintaa kyllä löytyy about saman verran kuin kivitalolla Epsanjasta.
Onko muita feikkipuuvapaita kuin Airstream?
5133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minun silmäänikin näytti kakki rumalta, silloin kun rahaa puutui vaunun hankintaan.

Äänestä
  • Se oli ennen se, nykyäänhän kakki näyttääkin sinusta jo hyvin herkulliselta. Coca-Cola pullonkorkit ja kakki soveltuvatkin mainiosti leikkeihisi, Reino!

    Äänestä

Vinoillaanko tässäkin nyt taas Rumatikistä?

Äänestä
  • Rumatikin etuosa on ehtaa tavaraa. Ei puuviilua.

    Äänestä

  • Reinohöpöttäjän Joksun perseessä on finneja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1320 kirjoitti:

Miksi kaikkien matkailuhärpäkkeiden sisustan pitää olla niin ruma?
Todella halvan näköistä muka-puuta. IKEAn lastulevy on parempilaatuista.
Hintaa kyllä löytyy about saman verran kuin kivitalolla Epsanjasta.
Onko muita feikkipuuvapaita kuin Airstream?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu