Onkohan Li Hesperianpuistossa kun ei "ehtinyt" itsenäisyyspäivän juhliin "eliitin kanssa"..??
Kansanedustaja Li Andersson Hesperianpuistossa ??
Ihmettelenvaan
1285
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
rkp-vassari li andersson on munannut itsensä täydellisesti. Vain musutus ja ruotsitus lähellä hänen sydäntään.
Hei, mistähän se johtuu että useimmat miehet pelkää älykkäitä naisia? Älykäshän Li Andersson on, sitähän te ette voi kiistää.
Tosi älykäs on, jos vertaa kastematoon tai husuun.
On niin suhteellista, se li on tosin idiootti.
Yhtään oman maahan tuhoamiseen tähtävää ei voi pitää kovin älykkäänä. Valitan.
Jos se on etsimässä "fasisteja" puistosta ? Niitähän nämä puolihullut näkee unissaankin . Todella suuri myötähäpeä !
Kansanedustajana hänen olisi pitänyt juhliin mennä,,,paha moka kyllä. Ei arvostane itsenäisyyttä....voisi joku nyt ajatella.??
Kyllä varmaan arvostaa itsenäisyyttä vaan ei mitään tyhjänpäiväistä ja ulkonäkökeskeistä puvuilla koreilua kuten ei kukaan muukaan täyspäinen. Li on todella fiksu ja myös rohkea kun oli munaa jättäytyä pois mokomista kissanristiäisitä. Täältä aivan mielettömät rispektit ja lupaan äänestää jatkossakin.
Just näin joo...eipä tuo anarkismin ihannointi juuri älyä osoita. Neuvottelukyvytön ihminen...täysin.
Li Andeerson taitaa olla vahvasti EU-liittovaltion kannattaja. Taloussanomissa joku kirjoittelee tästä aiheesta: "EMU:n neljäs vaihe". Sen mukaan palkkaa ei enää nautita vaan tulisi kansalaispalkka ja sitä jaettaisiin kaikille, eikä kukaan olisi rahapulassa tms. Siihen sopii olla kiva marjanpoimijoille ja ilmoitella täällä "refuugeille", että tulkaa Suomeen, ottakaa yhteyttä vasemmistoliiton tiettyihin ihmisiin.
Teuvo Hakkarainen ilmoitti, että hän ei viitsi lähteä juhliin. Miksi ette hänen käytöstään ihmettele?
Siksi kun Hakkarainen ei ole älykäs eikä Hakkaraista tarvitse pelätä.
heh peräti 50 anarkistia. No yksikin on liikaa