Kansanedustaja Li Andersson Hesperianpuistossa ??

Onkohan Li Hesperianpuistossa kun ei "ehtinyt" itsenäisyyspäivän juhliin "eliitin kanssa"..??
1285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

rkp-vassari li andersson on munannut itsensä täydellisesti. Vain musutus ja ruotsitus lähellä hänen sydäntään.

Äänestä
  • Hei, mistähän se johtuu että useimmat miehet pelkää älykkäitä naisia? Älykäshän Li Andersson on, sitähän te ette voi kiistää.

    Äänestä

  • äly.hoi.älä.jätä kirjoitti:

    Hei, mistähän se johtuu että useimmat miehet pelkää älykkäitä naisia? Älykäshän Li Andersson on, sitähän te ette voi kiistää.

    Tosi älykäs on, jos vertaa kastematoon tai husuun.
    On niin suhteellista, se li on tosin idiootti.

    Äänestä

  • Yhtään oman maahan tuhoamiseen tähtävää ei voi pitää kovin älykkäänä. Valitan.

    Äänestä

Jos se on etsimässä "fasisteja" puistosta ? Niitähän nämä puolihullut näkee unissaankin . Todella suuri myötähäpeä !

Äänestä

Kansanedustajana hänen olisi pitänyt juhliin mennä,,,paha moka kyllä. Ei arvostane itsenäisyyttä....voisi joku nyt ajatella.??

Äänestä
  • Kyllä varmaan arvostaa itsenäisyyttä vaan ei mitään tyhjänpäiväistä ja ulkonäkökeskeistä puvuilla koreilua kuten ei kukaan muukaan täyspäinen. Li on todella fiksu ja myös rohkea kun oli munaa jättäytyä pois mokomista kissanristiäisitä. Täältä aivan mielettömät rispektit ja lupaan äänestää jatkossakin.

    Äänestä

  • Hyvä_Li kirjoitti:

    Kyllä varmaan arvostaa itsenäisyyttä vaan ei mitään tyhjänpäiväistä ja ulkonäkökeskeistä puvuilla koreilua kuten ei kukaan muukaan täyspäinen. Li on todella fiksu ja myös rohkea kun oli munaa jättäytyä pois mokomista kissanristiäisitä. Täältä aivan mielettömät rispektit ja lupaan äänestää jatkossakin.

    Just näin joo...eipä tuo anarkismin ihannointi juuri älyä osoita. Neuvottelukyvytön ihminen...täysin.

    Äänestä

Li Andeerson taitaa olla vahvasti EU-liittovaltion kannattaja. Taloussanomissa joku kirjoittelee tästä aiheesta: "EMU:n neljäs vaihe". Sen mukaan palkkaa ei enää nautita vaan tulisi kansalaispalkka ja sitä jaettaisiin kaikille, eikä kukaan olisi rahapulassa tms. Siihen sopii olla kiva marjanpoimijoille ja ilmoitella täällä "refuugeille", että tulkaa Suomeen, ottakaa yhteyttä vasemmistoliiton tiettyihin ihmisiin.

Äänestä

Teuvo Hakkarainen ilmoitti, että hän ei viitsi lähteä juhliin. Miksi ette hänen käytöstään ihmettele?

Äänestä
  • Siksi kun Hakkarainen ei ole älykäs eikä Hakkaraista tarvitse pelätä.

    Äänestä

heh peräti 50 anarkistia. No yksikin on liikaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelenvaan kirjoitti:

Onkohan Li Hesperianpuistossa kun ei "ehtinyt" itsenäisyyspäivän juhliin "eliitin kanssa"..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu