Tässäpä mallia Sauli Niinistölle

Rollareiden Ronnie Woodille, 68, viides ja kuudes lapsi - 31 vuotta nuorempi vaimo odottaa kaksosia

http://www.iltalehti.fi/viihde/2015120720795214_vi.shtml

Nyt äkkiä panemaan Jenni raskaaksi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä ihmettä se meille kuuluu kenenkään yksityiset asiat. Eikö teillä ole tärkeämpiä asioita pohdittavana? Vai eikö pää riitä?

Äänestä
  • Aloittaja-ressulla taitaa olla jokin alitajuinen trauma....

    Äänestä

Joku raskausfetissi? ei seiso kuin paksuna olevien edessä.

Äänestä

Vanha äijä ja vielä kyrpänsä kanssa heiluu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hopihopiny kirjoitti:

Rollareiden Ronnie Woodille, 68, viides ja kuudes lapsi - 31 vuotta nuorempi vaimo odottaa kaksosia

http://www.iltalehti.fi/viihde/2015120720795214_vi.shtml

Nyt äkkiä panemaan Jenni raskaaksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu