Eihän täällä ole, eikä voikaan olla, mitään keskustelua. Jokainen valopää vaan aloittaa uuden ketjun Kakkois-Aasian tapahtumista. Näin ketjut häviävät alle puolessa tunnissa näkyvistä, eikä mitään keskustelua synny.
Ettekö voisi vastailla jo olemassa oleviin 500 ketjuun aiheesta? Varsinkaan jos teillä ei ole mitään uutta asiaa, niin älkää aloittako uusia ketjuja.
Ettekö voisi vastailla jo olemassa oleviin 500 ketjuun aiheesta? Varsinkaan jos teillä ei ole mitään uutta asiaa, niin älkää aloittako uusia ketjuja.
Vastaukset 10
Vanhimmat
...helvettiin palstaa vierittämästä TURHILLA avauksillasi.
Tämähän oli nimenomaan yritys vähentää turhaa vieritystä. Tämä avaus oli asiallinen, toisin kuin kuin viimeiset 385 avausta tsunamista.
mitä sä vesipää itse teet??
Eikö ollut hirvittävä tapahtuma?
Keskustele tsunamista tämän avauksen alle tai tee mieluummin oma avauksesi.
suojelen itseänikin.En katso kaikkea....
Olette itse niitä vesipäitä ym.
Minä koetin esittää ajatuksen, että voisiko tämäkin palsta siirtyä KESKUSTELUUN. Nythän täällä ei ole keskustelua, vaan jokainen aloittaa uuden ketjun aiheesta, josta on jo satoja ketjuja tältäkin iltapäivältä.
Mutta teistä kai on sitten mukava vaan lukea viestejä, eikä lainkaan KESKUSTELLA. Ja lukea nimenomaan viestejä, joista yli 90%:ssa ei ole mitään uutta.
mutta,jospa tässä joku aitaus olisi.Tai karsina.
pannaa pari viestiä, niin päästään 10 vastaukseen - siitähän lukijat kiinnostuvat kun vastauksia on kaksinumeroinen luku
no nyt tulee lukijoita