Päättäjät vastuussa !!!!

Siis noi Urpot päästää tänne kaikki !!! Ja houkutelleet suurilla etuisuuksilla.
557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On etuoikeus hoitaa terroristeja ja vankilasta vapautettuja vankeja..

Äänestä

Suomella ei ole johtoa, pelkkiä vajakkeja jotka tarvitsevat Ison näytön ennekuin uskovat faktaa , ja alkavat toimia, harmi vaan että se on silloin jo myöhäistä ei osata ennakoida ,kaikki paitsi päättäjät tiesi että Rikolliset käyttää hyväksi kun rajoja ei valvota mitenkään..nyt se tulee kalliiksi etsiä niitä soluja.

Äänestä

KIITTÄKÄÄ SIPILÄÄ

Äänestä

Kiitetään Sipilää nimenomaan näistä irakilaispakolaisista. Äsken näyttivät CNN-kanavalla, kun syyrialaiset äijät olivat jo jossain kaupungissa korjaamassa raunioina olevia kotejaan, josta liittoutuneiden joukot olivat Isisin ajaneet pois.
Paljonkos meillä olikaan näitä syyrialaisia?

Äänestä

Totta kai tästä joku joutuu vastuuseen. Hallitus ja Sipilä ensimmäisenä.
Tämähän on täysin hullua touhua. Tuhotaan Suomi tällä touhulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


törpöttt kirjoitti:

Siis noi Urpot päästää tänne kaikki !!! Ja houkutelleet suurilla etuisuuksilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu