Sanoin sille, että lopeta! Mut ei kuuntele :(
Olen itse juoppo, mut en halua siitä mitään juoppoa kun minusta. :(
Olen itse juoppo, mut en halua siitä mitään juoppoa kun minusta. :(
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
*Sinkkuutensa.
Failasit taas... Se on *Sinkkuuteensa
Hehehe!
Olen vähän juonut, sori.
Asia kunnossa, toveri...
Jatka toki...
Minun ATM kaverini on ryypännyt sinkkuuteensa jo yli 10 vuotta, on tälläkin hetkellä kaljoissaan.
Tosi fiksuja kavereita sinulla.
Hän on fiksu ja lopettaisi juomisen jos saisi naisen. Tänäänkin kävimme baarissa, olin hänelle kuskina
Kaverini juo pari koppaa kaljaa viikossa. On lihonut 20 kg tänä vuonna. Ei sillä ole naista ollut ikinä.
Tulipa surullinen ja paha mieli hänen puolestaan.:(
ATM kaverini saattaa juoda lähes kopan kaljaa jo ennen kuin lähtee baariin, hänelle on vuosien aikana kehittynyt aika miehekäs toleranssi alkoholille, ihmettelee itsekin miten suuria määriä pystyy juomaan
Yksi kaverini kuoli alkoholiin ja lääkkeisiin. Oli yksinäinen vuosia, kävin sen kanssa iskemässä naisia baareissa mutta ei onnistanut ja kaveri kai joi viinaa ja söi lääkkeitä liikaa.
Noin voi helposti käydä miehelle joka ei saa naista. Naiset eivät tietysti tunne mitään syyllisyyttä asian suhteen, koska ovat epäempaattisia ja kylmiä ihmisiä.
Naisettomuus kyllä yleensä johtaa tuhoon alkoholilla tai ilman sitä. Alkoon kuolevat yleensä ne AT-miehet, joilla ei ole munaa tappaa itseään muilla tavoin.
Sama kai se on miten itsensä tappaa. Lopputulos on ainoa millä on merkitystä. Aina madoille raato maistuu. Ei madot munaa mittaa, sanoi jo mummovainaa.