Huvittavaa, kun musut kerääntyy samaan saliin päivittäin monta kertaa pyllistelemään ja toistensa takapuolesta tulevia suolikaasuja haistelemaan. Mikä siin on niin koukuttavaa ja kiehtovaa? Kutsuvat sitä perrseen palvontaa rukoilemiSEKSI.
Miehen takamus kiehtoo äählämiä
HohhHoiJjakkaa
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Pyllistelyä allahu ag bar
Ne haistelee toistensa perseitä.
Illalla sitten pannaan perseeseen.
Yöllä pimeässä, kun Allah ei näe, niin pers-panot eivät ole syntiä. Kotimaissaan niillä on sama tilanne, kun naiset ovat näkymättömissä vankeina kodeissaan. Sen vuoksi ne panevat aaseja, kamelin poikasia, poikalapsia, lampaita ja toisia miehiä. Hyvin ne tulevat toimeen ilman naisia.
Homoushan on hyvin yleistä Ähkyvakojen keskuudessa. Ennen muuta tytöiksi puetut poikamorsiamet joita vaihdellaan ja joille järjestetään jopa miss poikakisoja.
Ähkyt ovat sekä Bi-seksuaaleja läpeensä, että eläimetkin sopii heidän perverssien alkukantaisten himojen purkamiseen.
Tällaisesta poikatansijattaresta afganistanilaiset muslimimiehet tykkäävät ja kiihottuvat:
https://www.youtube.com/watch?v=y0d-Lrd-4ws
Kai se musujen halal-pieru tuoksuu ihanan vienosti, kun ne ovat niin ihastuneita pyllistelemään.
Halal-pieru tuoksuu Allahin hengitykseltä.
Homous on aina ollut aloittajatrollin henkilökohtainen ongelma, koska sellaiseksi hän sen kokee.
Homous on aina ollut minunkin henkilökohtainen piirre, koska sellaiseksi olen syntynyt. Taidan kääntyä muslimiksi kun ne miehet on niin ihania ja karvaisia.
halal!!!!!!!!