ISIS raakuudet nyt videolla

Kuinka monta isis raakalaista on päästetty Suomeen leväperäisen ja holtittoman maahanmuuttopolitiikan ja hälläväliä autamme kaikkia asenteen vuoksi

Isis murhaajat palautettava Irakiin tuomittavaksi eikä tänne täysihoitoon!!!
1485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat
  • Tuolla tavalla tulemme käsittelemään suomalaisia viherpunikkeja.

    Äänestä

Euroopassa lahdattiin ihmisiä urakalla 90-luvulla. Kannoitko silloinkin huolta asiasta?

Äänestä
  • Mene muslimi nukkumaan ja rukoile Jeesus elämääsi:) maailma avautuu

    Äänestä

  • Ne lahtaajat eivät tulleet Suomeen tappamaan, raiskaamaan ja loisimaan meidän kustannuksellamme.

    Äänestä

  • Ja tuolla taas oikeutettiin kaikki tappaminen nykyaikanakin. Kyllä te suvakit olette sitten harvinaisen idiootteja.

    Äänestä

  • buahahahaa kirjoitti:

    Ja tuolla taas oikeutettiin kaikki tappaminen nykyaikanakin. Kyllä te suvakit olette sitten harvinaisen idiootteja.

    Missä kohtaa oikeutettiin? Kyse oli aloittajan valikoivasta moraalista, mutta ethän sinä sitä tajunnut.

    Äänestä


Ehkä Suomi osaa tietämättään rangaista noita superidiootteja juuri oikein. Me emme vaan tajua sitä. Ajatelkaapas entistä isis terroristia joka tuntee olevansa voittamaton tappokone ja jumalan suurlähettiläs joka suorittaa hänelle uskottua tärkeää tehtävää.

Mitä tapahtuu kun tuo maailman valloittaja saapuu Suomen vastaanottokeskukseen? Siellä tuo tappokone nukkuu patjalla perseaukisena ja syö päivisin jotain tillilihaa tai marinadikanaa risellapedillä ja leikkii ylipainoisten hyysäriakkojen kanssa "PÄÄ OLKAPÄÄ PEPPU POLVET VARPAAT".

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1449981824464.html

HAH HAH HAH HAH HAH,,,,,, siis ei vittu sentään mä repeen.

Noista ihrakasoista, jotka olisivat normaalisti isiksen maalitauluja, on nyt tullut niiden pomoja jotka käskyttävät isis paskiaisia miten tahtovat.

JA ABDULLAH ja ALIKIN LAULAA,,,,,,, PÄÄ OLKAPÄÄ PEPPU POLVET VARPAAT,,,,PÄÄ OLKAPÄÄ PEPPU POLVET VARPAAT.

Kyllä tässä maassa osataan terroristista kuoria esiin se pieni kouluja käymätön vajakki kakara jolle pitää kertoa, että vesivessa täytyy huuhdella paskantamisen jälkeen vaikka se pelottavasti kohiseekin.

Äänestä
  • PÄÄ OLKAPÄÄ PEPPU POLVET VARPAAT.
    Isis paskiaiset eivät tiedä mikä draaman kaari tuohon lauluun kätkeytyy. Ne ovat juuri niitä kehon osia jotka niiltä tullaan poistamaan niiden palattua Irakiin ja Syyriaan.

    Äänestä

  • Kun se suuri (50kg) taistelija on raitilla ilman sitä rynkkyä, mopojonnet vetelee korville mennen-tullen.

    Aivan surkeita paskaperseitä ilman asetta.

    Äänestä

  • Näin on. Yksi litsari tai oikea tai vasen koukku ja potku palleille. Juoksevat itkien karkuun.

    Äänestä

PÄÄ POLVET PEPPU VARPAAT

Äänestä

Ny Joulu ovella on ja HOI! vanhemmat, miettikääs niitä videopelejä
jota lapset innolla hakee ja saa nautntoa kun toisia tapetaan mitä erilaisemmlla välineillä.
ISIS raakuudet on hyvä pohja täällä Suomessa rakentaa kun lapsi innoissaan
sota videoita katsele ja tekkee sen todellisksi unelmissaan.
Nuori kasvaa murkuksi voi olla jo muut piipussa joka saa päähänä vahingoittaa.
Miettikääpäs vanhemmat mitä lapsen päässä pyörii...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turvallinenSuomiliike kirjoitti:

Kuinka monta isis raakalaista on päästetty Suomeen leväperäisen ja holtittoman maahanmuuttopolitiikan ja hälläväliä autamme kaikkia asenteen vuoksi

Isis murhaajat palautettava Irakiin tuomittavaksi eikä tänne täysihoitoon!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu