Miten nämä Allahin palvojat jotka ajattelevat olevansa muita parempia voivat alentua tulemaan pyytämään apua kristitystä maasta kuten Suomi?
Muslimit vihaavat kristittyjä
valhetta
21134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Eivät ne pyydä mitään. Ne vaativat!
Koraani antaa heille yliherruuden kaikkiin toisinuskovaisiin nähden.
Asiahan on päivänselvä!
Eivät ne meiltä pyydä tai saa apua. Ne uskoo, että allah on antanut heille tämän uuden maan ja allahilta tulee niin turvapaikka kuin rahatkin. Allahia kiitetään lahjoista ja oikeille antajille näytetään keskaria!
Jopa kuolleita vääräuskoisia vihaavat:
Muslims destroy christian-jewish cemetery from WWII in Libya http://www.liveleak.com/view?i=6d5_1331052418
Asylum seeker cemetery video angers Kangasalla residents: Muslims desecrate Finnish graveyard http://searchlight-germany.blogspot.fi/2015/12/asylum-seeker-cemetery-video-angers.html
No Respect For The Dead As Muslim Invaders Set Up Camp In A Christian Cemetery http://shoebat.com/2015/09/23/croatia-no-respect-for-the-dead-as-muslim-invaders-set-up-camp-in-a-christian-cemetery/
Muslims building mosque on Christian graveyard http://www.jihadwatch.org/2010/09/muslims-building-mosque-on-christian-graveyard-in-pakistan
MUSLIM GRAVE DESECRATION AND JIHAD http://www.frontpagemag.com/fpm/128201/muslim-grave-desecration-and-jihad-robert-spencer
Niin, kurjaa että he saavat vihata ketä haluavat. Jos meistä joku vihaa jotain, siitä joutuu lähes vankilaan...
Minä olen koko aika vahannut muslimeja ei jumala ole tarkoittanut roskasakkia suomeen. Koko suomi naureskelee vellihousuille
Onhan Suomessa jo kauan ollut uskonnollisia haaraumia vai liikkeitäkö ne ovat, joiden jäsenet eivät oikeastaan halua tai saa olla meidän muiden kanssa tekemisissä ja kokevat meidät "muut" jotenkin huonoiksi ja vähäarvoisiksi.
Suomalaiset pitää muslimeja vähäarvoisina. Suorastaan naurettavana
Ei minä vaatia mitä. Mutta te tarjota minulle huono mauton ruoka ja majotta johonkin hotelli. Ei minä voi asuta normaalisti kun te ei anta minulle omakotitalo vaikka pääministeri niin lupasi. Te anta heti minulle omakotitalo ja auto että minä päästä johonkin tööhin. Minulla suuri perhe joka on tulosa tänne. Mihin minä majoitta heidät kun ei omakotitalo. Te valehtelevat vääräuskoiset koirat. Huijasitte minut tänne kylmä maahan. Minä teke kaikesta valitus ja te maksatte siitä vielä kalliisti veroissanne. Tuoka edes aurinko ja hiekka tänne.
Osta paluulippu kukaan ei jää kaipaamaan sinua. Minä voin vilkuttaa kun lähdet
tuo sinä abdul sitä öljyä tänne! tankkiauto karavaanit keulat kohti pohjolaa...
jos sinä ei ymmär leik kyr, terroris, rais, lukut, islm, ähl, kirjt, kielit,rikol,
arvoa kansantaloudelle,työlllisyydelle ja huoltosuhteelle
niin sinä rasisti,häpeä hyi hyi,
Hassua sinänsä, koska islamin oppien mukaan kristityt (ja juutalaiset) ovat vähemmän vääräuskoisia kuin muiden uskontokuntien jäsenet ja ateistit. Me uskomme oikeaan jumalaan, mutta teemme sen väärällä tavalla.
Ja S24-keskustelijat vihaavat muslimeja, joten sujut ollaan.
Eivät edes pysty nimittämään heitä muslimeiksi, vaan käyttävät sanoja "maahantunkeutujat", "pakoloiset", "karva-apinat", "mutiaiset" jne.
Ei islamisti.turvapaikanhakijat alennu pyytämään vääräuskoisilta vihaamiltaan suomalaisilta almuja.
He vaativat
Suomalaiset eivät ole antaneet mitään islamistimatumiehille.
Allah on antanut kaiken sen hyvän mitä Suomi nimisessä maassa kuuluu matuille
Oikea Allahin ja Mohamedin seuraaja ei palvele vääräuskoista. Jos siihen alentuu ei ole enää oikea muslimi.
Musliminainen ei voi seurustella ja avioitua vääräuskoisen miehen kanssa.
Muslimimies voi sen sijaan raiskata ja avioitua vääräuskoisen kristityn kanssa.
Muslimimies tuskin alentuu olemaan alaisena työmaikalla jos esimies on vääräuskoinen nainen.
OIkea muslimimies ei kättele kristittyä saastaista naista.Vääräuskoisen naisen käsi on saastainen.On todennäköisesti saastuttanut jossain kätensa.
(Irakin suurlähettinäs ei suostunut kättelemään Jenny Haukiota)
Muslimi työpaikalla. Kaksi kokemusta kotoisissa oloissa.
Yritys jossa olin tuotantopäällikkönä, otti omistaja/toimitusjohtajan päätöksellä suomea puhuvan, ammattikurssin käyneen somalin töihin keveitä metallituotteita valmistavaan, pieneen yritykseen.
Alkuviikko meni perehdytyksessä. En vielä tuntenut kotoutus ilmaisua.
Kun ensimmäisen viikon perjantaina, ruokapaussin jälkeen näytin somalille selkeää työtehtävää hän suuttui. "Minä ole sosiaalityöntekijä. Minä lähe". Eikä enää ilmestynyt.
Kaksi marokkolaista vahvistivat kahden muun ulkoisen tekijän ohella päätökseni häipyä. Heput eivät heti ja avoimesti panneet vastaan mutta hakivat aina ikioman tulkinnan työn tekemiseen. Edes johtaja ei saanut heitä ruotuun.
Toinen marokkolainen oli käynyt minua edeltävän tuotantopäällikön kimppuun työpaikalla. Päällikkö poistui enää näyttäytymättä.
Olin varautunut vastaavaan episodiin mutta heppu ei tullut ryysyihin vaikka silmät paloivat kun kielsin oman papukaijahäkin tekemisen työaikana.
Suomen pitäisi suosia kristittyjä turvapaikanhakijoita,he soputuisivat
tänne paremmin kuin itserakkaat muslimit. Lisäksi muslimit vainoavat
kristittyjä,juutalaisia,homoja ja muita vähemmistöjä niissä maissa joissa
ovat enemmistö. Vähemmistöjen auttaminen valitettavasti unohdetaan,
koska muslimit marssivat röyhkeästi sinne minne haluavat,tuollainen
röyhkeys sylettää!
Ukraanalaiset saavat paljon enemmän apuja kuin muslimit. Kuka nyt muslimeja arvostaa heh heh heh
Mutta kun muslimikin on usein homo. Mitäs sanot
Onhan tuossa hyvä esimerkki, reuhka nimittäin.
Muslimeille ei kelvannut suomessa mikään käytetty tavara. Taisivat olla turisteja mutta pirulaiset jäivät suomeen meidän harmiksi. Eivät tajua että pitää lähteä ei ole mitään syytä jäädä suomeen. Ai niin sossun takia eivät lähde. Nuoret jätkät loisii ostareissa siinäkö oikea tekeminen. Kela on työnantaja. Voi viittttttuuuuuuuu
Nämä eivät kuulu nykyaikaiseen sivistysvaltioon, paitsi se pieni osa, joka osaa olla ihmisiksi.
Pitäisi kieltää koko "uskonto" rikoksena ihmisyyttä kohtaan, pelkkää alistamista, ja ylimielisyyttä täynnä.