kun jonkun äärsu:n, eli äärisuvaitsevaisen lähiomainen pääsee kulttuurinrikastamisen piiriin.
Tiedä vaikka irtoaa pääkin siinä rikastamis touhussa.Siitähän ei ole epäilystäkän tapahtuuko se, kyllä se tapahtuu, mutta MILLOIN se tapahtuu, jää nähtäväksi.
Niille, jotka tätä miljardimamutusta pyörittävät, ei sellainenkaan taitaisi haitata, vaan kylmä raha on rakkaampaa.
Tiedä vaikka irtoaa pääkin siinä rikastamis touhussa.Siitähän ei ole epäilystäkän tapahtuuko se, kyllä se tapahtuu, mutta MILLOIN se tapahtuu, jää nähtäväksi.
Niille, jotka tätä miljardimamutusta pyörittävät, ei sellainenkaan taitaisi haitata, vaan kylmä raha on rakkaampaa.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sitä odottaessa kenenkään ei tarvitse pitkään odottaa että oikeistolainen raiskaa tai tappaa kantasuomalaisen taas, eihän siitä ole pitkä aikakaan kun oikeistolainen tappoi ja palotteli tyttöystävänsä.
Miksiköhän ne kaikista kovimmat rikolliset ovat aina oikeistolaisia?
Rasisti suvakki-fasistille ei vaan mene jakeluun, että joka kansassa on omat rikollisensa, vittuako me omin rikollisten lisäksi kuskaamme Suomeen alinta ihmis-jätettä lähi-Idästä. nimittäin DAESH-paskaa.
Sitäpaitsi suomalainen alamaailma pääsääntöisesti nirhaa toisiaan, joskus saattaa sivullinen mennä. Tämä islam-paska, jota, hyysäreiden toimesta Suomeen rahdaataan ja annetaan vähintään 3 tähden palvelu, ei sen sijaan katso kuka on seuraava raiskattava ja myöhemmin tapettava, onko se suvakki vai isänmaallinen.
Me isäänmaalliset haittamaahanmuuttoa vastustavat tiedämme todellisuudeen ja olemme varautuneet tilanteeseen jo silloin kun tämä islam-mutavyöry kesällä Suomeen alkoi ja se on todennäköisyys laskelmien pohjaltakin selvää, että suomalaisuutta vihavaat rasistiset suvakkifasistit ja heidän jälkeläisensä tulevat saamaan tilaamansa paskan valtaosiltaan itselleen.
Tämä lähi-Itä- ja afrikkalainen DAESH-paska on tuomioksi rasistisille suvakki-fasistille.
Tilanne tulee kärjistymään ja rähinät ovat vasta edessä, jopa viimeistä maailmanpaloa myöten.
Kertaus on opintojen äiti: Tämä lähi-Itä- ja afrikkalainen DAESH-paska on tuomioksi rasistisille suvakki-fasistille ja sitten katsotaan, riittääkö isänmaallisilla armoa teille, kun totuus KARMEA TOTUUS suvakeille paljastuu, paskan tulette joka tapauksessa saamaan silmillenne.
Ei tämä ole mitään rakettiteidettä: Ei tarvitse kuin tutkia islamia ja sen opetusta, koko Koraani on yhtä VIHAPUHETTA muuta kuin islamia vastaan, eikä kukaan tolkun ihhminen voi kannattaa tai hyväksyä islamia ja esimerkkejä löytyy sekä etelä-Ruotsista ja Ranskasta.
Ei ole maltillista islamia, toiseksi vaikutusvaltaisin muslimi maailmalla, Turkin PM Erdogan on sanonut: "There is no moderate islam. It is ugly and offensive word. Islam is Islam".
Kyllä Ergogan on vähän vaikutusvaltaisempi muslimien keskuudessa kuin verovaroillaan yliopiston tutkijakammiossa loisinut islam "professori" J. Hämeen-Anttila, joka on pakkovero Ylen annossa on vuosia bilderberg-Ylen agendan mukaan valkopessyt (lue: valehdellut) islamin todellisesta luonteesta.