samaa mieltä susan kanssa

Eikö todellakaan ole ketää valvojaa joka poistaisi epäasialliset jutut täältä?
3259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näin tässä näkyy kaikki hihhulien raadollisuus paaveja myöten menkää vaan itämaihin seksiä hakemaan niinhän ne papitkin kuoripoikia halajaa "tosi asia"

Äänestä
  • Tunnustan, että paineita tuli viime reissulla päästeltyä oikein olantakaa. Mistähän löytyisi uusi seksilomapaikka, suht edullinen.

    Äänestä

  • onneton kirjoitti:

    Tunnustan, että paineita tuli viime reissulla päästeltyä oikein olantakaa. Mistähän löytyisi uusi seksilomapaikka, suht edullinen.

    runkkari. Tai vedä ittes kiikkuun.

    Tekisit palveluksen ihmiskunnalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikö enään ole ihmillisyytt... kirjoitti:

Eikö todellakaan ole ketää valvojaa joka poistaisi epäasialliset jutut täältä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu