Hörhöt luottaa MV-lehteen

Hörhöjä viedään siinä kuin pässiä narusta
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vielä paljonkin hörhömmät luottavat YLEEN !!

Äänestä
  • heheh, hörhö luulee että YLE on MB-lehti

    Äänestä

Pitää kantaa valkoisen miehen taakkaa ja sisäistää hesarin ja aamulehden maailmankuva.

Äänestä
  • Mikä taakka ? En ole huomannut lehdissä mitään siitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ananasakäämää kirjoitti:

Hörhöjä viedään siinä kuin pässiä narusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu