Puukkopuistossa on taas

10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kulttuuria taas rikastettu puukoilla.

Äänestä

Kaisaniemen puistoonhan kantasuomalaisella ole mitään asiaa moniin vuosiin ja on moni muukin asuinpaikka itä-helsingissä ja Vantaallakin missä on näiden "rikastuttajien" missä kantasuomalaisella on lyhyt elinikä.

Äänestä
  • Veikkaan kansanosaa, missä naiset pukeutuvat kansallispukuihin ja miehillä on mustat lakerikengät, ennen käyttivät pussihousuja. Ajavat yleensä Volvoilla tai Mersuilla.

    Äänestä

Eikö tuo ole parhaimmiston asuma-aluetta?

Äänestä

Joo on sieltä voi ostaa huumeita ja muita päihteitä ja naisten kannattaa ehdottomasti mennä sinne minihameessa.

Äänestä
  • Lehdessä luki että aloittavat kuulustelut kun saadaan tulkki paikalle,, mitä siitä voi päätellä.

    Äänestä

  • Taas tuli yksi " Ullatus puukotus " hyysärien aikaan saannosten seurauksena.
    Nuo hyysärit on saatava vastuuseen noista teoistaan ja valehteluistaan joissa tuo
    " Unelma kulttuurin " edustajat ovat " Ihania ja kilttejä poikia " . Että silleen.

    Äänestä

Arabian kielisiä poliiseja kannattaisi palkata.

Äänestä

Nyt viimeistään on tullut kaikille selväksi, mitä meistä on tehty kärräämällä 1700 terroristia tänne. HALLITUS SYYTTEESEEN JA ROSVOT ULOS!

Äänestä

Toivottavasti tappavat toisensa.Suomi säästäisi pitkän pennin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


normipäivä00 kirjoitti:

tapahtunu puukotuksia...

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015122020859645_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu