Arabi-matut myyvät huumeita

Onko tutkittu kuinka yleistä huumeiden kauppaaminen on matujen keskuudessa?
1054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat
  • Ainakin Espoon kauppakeskuksissa pakolaismiehet ja paikalliset huumekauppiaat näyttävät tekevän tuttavuutta innokkaasti.

    Äänestä

Varmasti yleistä ainakin muslimimamuilla, koska eivät voi käyttää alkoholia päihtyäkseen. Tosin monet juovat kuitenkin.

Äänestä
  • Muslimimiehet ovat saapuneet vääräuskoisten maahan. Täällä nämä saavat rikkoa koraanin säädöksiä vapaasti. Niinpä nämä kulttuurilähettiläät valehetelevat viranomaisille, dokaavat viinaa, puukottavat ihmisiä, ryöstelevät vanhuksia, raiskailevat naisia ja pikkutyttöjä. Näin elävät barbaarit keskuudessammae.

    Äänestä

Musliimille ei saa juoda alkogooleja,ei huumetta,ei raiskausta,ei sikalihaa-omassa maassa. Mutta täällä voi tehdä mitä vaan. En uskookaan etää täällä oikeat uskovaiset musliimit

Äänestä
  • Oikeita uskovaisia muslimia ei ole olemassakaan, on vain erilaisia, kummallisia ja vielä kummallisempia olioita. Ne eivät kuulu sivistysmaihin ollenkaan.

    Äänestä

Muslimeille huumeet ovat vähemmän tuomittavaa kuin viina, joten satavarmasti Suomen huumeongelma tulee pahenemaan.
Tiedän sen "hartaasta" päivittäin koraania lukevasta naapurista, jolla loota alkaa olemaan sekaisin hassiksen pössyttelystä.
Pössyttelyn lomassa paneskelee blondeja, kun vielä siihen kykenee.

Äänestä

Kuka nyt uskoisi että somput ajaelevat Bentleyllä Itiksessä ja pelkästään Kelan rahoilla....

Äänestä

Tässä vain vuoteen 2008 asti, Afganistan, huumeiden käyttö. Tokkopa tuo on vähentynyt...

Kun katsoo pelkät tilastokuvatkin, hirvittää...


https://books.google.fi/books?id=oQLvCgAAQBAJ&pg=PT195&lpg=PT195&dq=hasis refugees drugs heroin&source=bl&ots=56HUQ7fkM6&sig=uPh6W2QYvY_TwPtn6S1jvwQVnRU&hl=fi&sa=X&ved=0ahUKEwi3h4-IiurJAhUHlHIKHSVmCKEQ6AEISTAG#v=onepage&q=hasis refugees drugs heroin&f=false

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anti-matu kirjoitti:

Onko tutkittu kuinka yleistä huumeiden kauppaaminen on matujen keskuudessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu