S24,n VALLANNEET HYYSÄRI HÄIRIKÖT!

http://keskustelu.suomi24.fi/t/14024132/onko-lapinsomalipaska-kuuro


Hyysäri hörhöt istuvat koneidensa ääressä kamelitaluttajien mulkku suussa ja mollaavat kanta Suomalaisia ! S "24;sesta on tullut täysin kamelintaluttaja fanien baana, ja baana menee täysin vituiksi ennen kuin loppuu kokonaan !
Moderointi on jo baanalta lopetettu kokonaan !


Late Lapista. SSSS Ry!

26

201

    Vastaukset 26

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • olethan.lapin.Somali

      Mee nyt saatanan päähörhö hevonvittuun ulisemaan, ja jätä palsta ihmisten käyttöön. Helevetin somalipaska olet, mutta miksi nimesi on Suomalainen, siis kuinka se on mahdollista.

      • SuvakinElämää

        Suvakki aisankannattajan tyttöystävä ja paras kaveri lähtenyt ulkoilemaan ja jättänyt suvakin näpläämään näppäimistöä. Suvakki käyttää aikansa s24 sivulle purkautuen tietenkin.


    • jogurtti12

      Jos kirjottaisi kauniinpaa kieltä niin vistintäsi olisi sujuvampaa mutta suurinpiirtein noni se menee.

      • Mitenhän tuostakin siiderivalaasta kauniisti voisi kirjoittaa ?

        Late Lapista. SSSS Ry!


    • Pöytä-seurue

      Hyvää Joulua Pekka Hakalalle ja kiitos viimeisestä!

      • Mitäs urotekoja Hakalan Pekka on tehnyt?

        Late Lapista. SSSS Ry!


    • hienostimenee

      Nämä ajat ovat kaltaisellesi jakomielitautiseelle kulta-aikoja, sillä kukaan ei välitä siitä mitä teet mutta monella on tunteet pinnassa tietämättään miksi? Ja mitäpä kolmkymmentävuotias aikuinen mies muuta tekisi? Töitä ei löytynyt, eikä elämä muutenkaan mennyt kuten normaalilla ihmisellä, sen jälkeen päädyit istumaan haaleine muistoinesi lapsuudenkotisi peräkammariin josta et koskaan ymmärtänyt lähteä. Sillä välin muut sisaruksesi ja jopa vanhempasi muuttivat mutta sinä et katsonut tarpeelliseksi. Luustosi tottui outoon asiantilaan ja lähes surkastuneet kätesi lepäävät hiirellä kun ryhditön olemuksesi etsii öisin vastetta netistä, aina uudet ja uudet ihmiset huomaavat sinut mutta koska maailmasi on pieni, että ymmärrä että ne ihmiset eivät ole koskaan samoja.

      Perhe olisi ollut kiva mutta kukaan nainen ei halunut asuntoosi asettua, etkä sinä muuttaa pois. Kaikki ympärilläsi saivat lapsia ja kasvoivat ihmisinä, lopuksi he koulunsa päätyttyä ostivat talon kun et itse saanut aikaiseksi edes ajokorttia. Vika elämäsi epännostumisiin oli aina yhteiskunnassa ja muissa, vain Wow:issa voit vielä olla oikeamielinen rankaisija ja sankari.

      • Tulitko sitten kertomaan omista kokemuksistasi! No eipä ne paljoa kiinnosta ketään !


        Late Lapista. SSSS Ry!


      • Doktor_Sykerö

        Onnneksi nuo mielenvikaiset eivät ole vaarallisia niin kauan kuin ne häiriköivät täällä, eikä lähde kaduille ihmisten sekaan!


      • Doktor_Sykerö kirjoitti:

        Onnneksi nuo mielenvikaiset eivät ole vaarallisia niin kauan kuin ne häiriköivät täällä, eikä lähde kaduille ihmisten sekaan!

        Niin joo onhan se noinkin !


        Late Lapista. SSSS Ry!


      • Hörneillä_notkunut
        Late_Lapista1 kirjoitti:

        Niin joo onhan se noinkin !


        Late Lapista. SSSS Ry!

        Late .
        Mitä jos vähentäisit snadisti tota netissä tsittaamista ja keskittyisit siihen toiseen harrastukseesi.
        https://www.youtube.com/watch?v=JNj9UJmAnC4


      • Mitähän jos hinttimurteen vääntäjä keskittyisit vai itse siihen homoiluun !


        Late Lapista. SSSS Ry!


    • Sepeli_saappassa

      Suksikaa vittuun koko aivoton hyysäri sakki!

    • Heppu_hei_hei

      Suomi24:n ylläpito on poistanut viestin sääntöjen vastaisena.

      Suvakki aisankannattajan tyttöystävä ja paras kaveri lähtenyt ulkoilemaan ja jättänyt suvakin näpläämään näppäimistöä. Suvakki käyttää aikansa s24 sivulle purkautuen tietenkin.

      • Sepe_komppulainen

        Suvakit ovat paskasakkia !


      • Hyi_helevetti
        Sepe_komppulainen kirjoitti:

        Suvakit ovat paskasakkia !

        haisevatkin ihan neegerille !


      • Sepeliä_saappaassa

        Niin haisevat!


      • Harry_Renlin
        Sepeliä_saappaassa kirjoitti:

        Niin haisevat!

        Ja haju ei kun pahenee, ilmojen lämmetessä !


      • Synnitön

        On synti kun foorumi häiriköiden temmellyskentäksi !


    • Sepeliä_saappaissa

      Näin on valitettavasti !

      • Ällöpito9v

        Noin se vain on !


      • onhan.se.lapin.somali

        Tarkotatkos Lapin somaalin fania, eli minua ?


      • Sepeliä_saappaassa
        onhan.se.lapin.somali kirjoitti:

        Tarkotatkos Lapin somaalin fania, eli minua ?

        Olet kusipäiden kunkku!


    • Insinööri.sipilä

      Palstalla tosiaankin tarvittaisiin jonkinlaista sensuuria ! Mustalaiset ja somalit riehuvat täällä hulluina!

      • Rudof_Närpiaho

        Tarvittaisiin paljonkin sensuuria !


    • Huomioija71v

      Palsta menee paskaksi ennen kuin loppuu kokonaan!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      60
      1322
    2. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      90
      1017
    3. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      164
      927
    4. Jos oikeasti haluat mies

      Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.
      Ikävä
      105
      864
    5. Uusi ruokapaikka

      Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä
      Haapavesi
      30
      853
    6. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      25
      788
    7. Kerro minulle totuus

      Minä haluan kuulla sen nyt. Kenen kanssa sinä olet nykyisin, ja miksi jätit minut? 🐒
      Ikävä
      201
      762
    8. Hautakivien massapoisto aloitettu Härkökankaan vanhalla hautausmaalla kaikessa hiljaisuudessa!

      Suomussalmen seurakunnan kirkkoneuvosto on tehnyt historiansa surullisimman päätöksen hautojen haltuunotosta ja raivauks
      Suomussalmi
      45
      745
    9. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      93
      707
    10. voi luoja kun uskaltaisin

      laittaa viestiä sinulle...
      Ikävä
      27
      694
    11. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      125
      685
    12. VILLISIKALAUMA TULOSSA IISALMEEN

      Yle: Poliisi varoittaa Iisalmen keskustaa lähestyvästä villisika­laumasta Poliisi on pyytänyt Pohjois-Savossa Iisalmessa
      Iisalmi
      43
      616
    13. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      61
      602
    14. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      155
      601
    15. Useita poliisiautoja kunnantalolla

      Maijojen kyydissä tuttuja naamoja ja nyt kannetaan arkistolaatikoita autoihin. Nyt se on alkanut. Pidätykset.
      Ähtäri
      12
      585
    16. Jos näkisimme vielä joskus

      ... mihin veisit miut treffeille? 😊
      Ikävä
      85
      548
    17. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      78
      530
    18. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      501
    19. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      497
    20. 39
      495
    Aihe