Miten voi toimia ja yrittää estää raiskaavaa mamua, joka puukolla pakottaa uhriaan seksiin? Jos yrittää mennä repimään raiskaajaa irti uhrista, saa puukosta ja henki voi lähteä. Jos säilyy hengissä, tuomitaan väkivaltaisesta päällekarkauksesta ja mamu saa hyvät korvaukset.
Onko pistoolin mukana kuljettaminen ainoa vaihtoehto? Jos sillä lopettaisi eläimen parista metristä kutilla ohimolle, ennenkuin ehtii edes huomaamaan? Vai pitääkö vain jatkaa matkaa ja antaa raiskaajan hoitaa hommat loppuun?
...Vaikea pulma ja varmaan jokaisella liikuntakykyisellä suomalisella miehellä joskus edessä.
Onko pistoolin mukana kuljettaminen ainoa vaihtoehto? Jos sillä lopettaisi eläimen parista metristä kutilla ohimolle, ennenkuin ehtii edes huomaamaan? Vai pitääkö vain jatkaa matkaa ja antaa raiskaajan hoitaa hommat loppuun?
...Vaikea pulma ja varmaan jokaisella liikuntakykyisellä suomalisella miehellä joskus edessä.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Sairas eläin pitää ampua, ennen kuin se aiheuttaa vahinkoa.
ihan aluksi ennen kuin saa tokarevin kotelosta ja lippaan paikoilleen on parasta räiskiä alkulämmittelyksi parimetrisellä kakkos-nelojella.
"...Vaikea pulma ja varmaan jokaisella liikuntakykyisellä suomalisella miehellä joskus edessä."
Vaikea pulma ja varmaan jokaisella liikuntakykyisellä suomalaisella miehellä edessä VIIMEISTÄÄN ENSI KESÄNÄ.
Olet käsittänyt aivan väärin. Kyseessä on vain kulttuurin rikastuminen ja etninen värinä. Ei sellaista saa keskeyttää. Tyttökin varmaan suuttuu sinulle mikäli menet sotkeutumaan monikulttuurisuuden toteutukseen.
Totta. Jos oikeudessa sanot kuulleesi tytön huutaneen hädässä apua, apua, todistetaan se kuitenkin, että tämä huusi hekumoisaan kalua, kalua...
Ei ole tarkoituksen mukaista rynnätä väliin. Sinä et pysty oikeudessa todistamaan ,oliko kuulemasi huuto lemmen vai tuskan huutoa.
Ennakoidaan. Palautetaan mamut heti nyt välittömästi Jordanian pakolaisleirille.
Kun ei yhtään matuja täällä niin ei niiden aiheuttamia ongelmiakaan.
Muutenkaan Suomi ei pysty huolehtimaan edes omastaa väestöstäänkään.
Ennustan että Suomessa on erittäin hyvät pesäpallokelit tulossa keväällä, kannattaa pitää mukana ei tiedä koska pääsee lyömään ensimmäisen pallon sisään.
Nyrkillä pasauttaa takaraivoon ja jatkaa mätkimitä naamaalle, siinä ei puukolla apina kerkiä tekemään mitään
Eiköhän se potku takaraivoon " vähän hillitse " tuota raiskaria ? Että silleen.
Pitää varmaan katsella vierestä ja juoda kaljaa, huutaa välillä kannustushuutoja.
Älä vain erehdy kannustamaan äänekkäästi "hyvä mutakuono", koska jos joku kuulee, joudut syytteeseen rasismista.
Joo sanan valinnoissa on oltava tarkkana. Että silleen.
Keppi kivi rautaesine ja sillä lyöt mamuraiskaajaa selkään tai niskaan jolloin tämä luultavasti halvaantuu raajoistaan, sitten voit sokeuttaa hänet, varo ettei osu raiskauksen uhriin
Lähdet pois koska raiskauksen uhri voi vahingossa antaa sinut ilmi poliisille joka ei ole toivottavaa koska poliisi on raiskaajan puolella
Ikävä, mutta olet oikeassa.
Eikös joku neropatti poliisi sanonut että pitää kilisyttää avaimia?
Onko tuo vitsi? Jos on, olipa hauska, jos ei, menipä taas poliisin arvostus suohon.
Mitä varten avaimia pitää kilisyttää?
Poliisin mukaan se estää etnistä värinää. Vaikutusmekanismia eivä ole kertoneet.
Täytyy huutaa kannustushuutoa Ja tämä tarkoittaa Jaksaa Jaksaa Jaksaa Jaksaa arabian kielellä .
تكون قادرة على أن تكون قادرة على أن تكون قادرة على
أن تكون قادرة على مواجهة
Riittää kun kilisyttää avaimia.
Taas on aika ottaa runkkusuihku.
Kannattaa odottaa ja tarjota sitten katumuspillereitä jos kysymys on ollut perinteisestä yhdynnästä.
Avainnippu toimii. Mulla on fillarinketjut siinä avaimenperänä :) Mahtuu hyvin takin taskuun.
Uusinta uutta naisten giljotiinihousut hoitaa asian kotiinpäin:)
Kannattaa kulkea ohi ja ampua vauhdista pysähtymättä ettei naama jää näkyviin. Vähän kuin tupakin nippaisit vauhdista.