Poliisi otti eilen kiinni kuusi irakilaismiestä..

Entä montako suomalaista, sitä tarina ei kerro! Eeeeeeroolaa apuva!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tiettävästi Irakissa ei pidätetty yhtään suomalaismiestä.

Äänestä

No ei paljon auta nuo kuusi kiinni otettua tilannetta vielä on tuhansia vapaina.
Että silleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_11395259 kirjoitti:

Entä montako suomalaista, sitä tarina ei kerro! Eeeeeeroolaa apuva!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu