Forssan kaupunginjohtaja Sami Sulkko täräyttää

3120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lopeta se mv-lehden aivopierujen jakaminen Suomi24.fi palstoilla! MV-lehti on venäjän trolli joka pyrkii aiheuttamaan Suomessa vihaa ja hajaannusta.

Äänestä
  • Kyllä hyysärit yrittää, sääli vain että totuus on se, joka mv lehdessä seisoo.

    Äänestä

  • Suikko itse aiheuttaa vihaa ja hajaannusta yltiöpäisellä valehtelullaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kansa.maksaa kirjoitti:

http://mvlehti.net/2016/01/01/sami-sulkko-forssan-kaupunginjohtaja-tarayttaa/

Aika hyvä palkka paskanpuhumisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu