Joko Dubain pilvenpiirtäjä on sortunut?

Puolet rakennusta oli aikamoisissa liekeissä, luulisi metallin jo sulaneen ja talon sortuneen.
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kai se romahti, kun tunnetusti pilvenpiirtäjät sortuvat vapaallapudotuksella kun niissä on tulipalo.
Ainakin amerikantalot.

Äänestä

Ei, koska sitä ei omista Mr. $ilv€r$t£in.

Äänestä

Joko on metalli sulanut ja pilvenpiirtäjä sortunut?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


duubbbain kirjoitti:

Puolet rakennusta oli aikamoisissa liekeissä, luulisi metallin jo sulaneen ja talon sortuneen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu