Kynäniska Bull
Viiperö
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mulla pysyy tissien alla 2:n litran cokispullot.
Miksi IS raportoi päivittäin Bullin elämästä?
Siksi, että riittävän moni käy klikkaamassa linkkiä.
Kuvittelevat että se tarkoittaa Mentulan olevan merkittävä uutisilmiö.
Et koskaan elämäsi aikana uskaltaisi kohdata mahtavaa Bullia silmästä silmään! Bullin hauiskin on ympärysmitaltaan isompi kuin sinun rääpälevartalosi reisi! Ah ah ah ah ah!
Montakos kynää menee sinun niskapoimuihisi?
Sinä et muuten itse uskaltaisi kohdata minua, sillä minulla on ikävä huumorintaju ja hymyilisin sinulle siten että tajuaisit minun keksineen sinusta jonkin inhottavan vitsin.
BULL: mm. SYDÄNKOHTAUS WARNING. ;-)
Monilla jotka käyttävät itselleen haitallista dopingia on sydänvaivoja.
Se islantilainen puntinnostajakin kuoli joku vuosi sitten ja kuulemma hormoneista johtui ja sydän petti.
Maksa ja munuaisetkin voivat pettää.
Ai niin ja kivekset surkastuvat, eikä lapsia ole sen jälkeen helppo hankkia, mutta jostain syystä se ei noita tyyppejä huoleta.
Pesunkestävä juntti koko äijä.
Bull on "suuri" ajattelija, havaitsen hänen ajattelussaan samaa "suuruutta" kuin muslimi-somali "syö paskaa ja kuole" Husu Husseinnissa, tuossa Ylen vakitoimittelijassa, jonka palkna maksat SINÄ, "JATTELIJA" hUSU hUSSEIN, joka on saanut jopa jonkun "ajattelu" tai "sananvapaus" PSEUDO-PALKINNON.
Onko Mari Jentula vajaa älyinen ? Ainakin Joulukalenteri puheessa, ei edes yksinkertaista lausetta osannut lukea,
Tietysti, kun kaikkea mömmöjä on vedetty, niin järki on kadonnut.
Ensin lähtee järki ja sitten hiukset !