MOT vuodelta 2010

Tällaisen ohjelman saattoi nähdä YLEn kanavalta vielä vuonna 2010. https://www.youtube.com/watch?v=mCqMXJalNOY
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

HAHAHA !!! Tälläistä ei varmastai enää näytettäisi, kannattaa katsoa ja varokaa hyvät naiset muslimimiehiä, vaino voi olla loppuikäinen ja koskee myös sukulaisia.

Jos vastaavaan tilanteeseen joutuu, kuin ohjelman nainen, kukaan tai mikään ei voi suojella. Henkilöllisyyden vaihto ja ns. maan alle meno ainoa vaihtoehto.

Suuttumus on valtava, kun nämä kajahtaneet miehet on päästetty liikkumaan vapaasti Suomessa. JOTAIN ON PAKKO TEHDÄ ! Islam kunniamurhineen ei kuulu pohjolaan, eikä mun oikeustajun mukaan yhtään mihinkään. Yrjöttää, oksettaa, suututtaa...

Äänestä

Nykyään ei puhuta mitään tämän tapaisista ongelmista mm. Suomessa
eli mm. kunniamurhista = tabu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


realismiako kirjoitti:

Tällaisen ohjelman saattoi nähdä YLEn kanavalta vielä vuonna 2010. https://www.youtube.com/watch?v=mCqMXJalNOY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu