Ylihärmän S-markettiin tulla tupsahti tänään iltapäivällä kaksi pissistä ja molemmilla nilkat paljaana :)
Osaako joku kertoa, että mikä tämä tällainen konhotus oikein on? On varmaan hieno sairastaa lopun ikäänsä reumatismia.
Osaako joku kertoa, että mikä tämä tällainen konhotus oikein on? On varmaan hieno sairastaa lopun ikäänsä reumatismia.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Sexyltä pitää näyttää aina tai maine menee!
Ja sitten ihmetellään kun mamut käyvät päälle! Sitä saa mitä tilaa!
Niinpä.. En ole tuota muotia ennemmin nähnyt pakkasella, mutta jos pissikset haluavat huomiota, lukematta kulttuurista, että niiden huomio on vaan halveksuntaa.
Taidat olla läski tai muuten ruma? Kyllä hyvännäköiset naiset on ihania katsella pienissä vaatteissa kylillä! Toki nyt on turhan kylmä pikkuvaatteille.
No josko kasvaisit ja sitten kirjoittelisit!½ Itse ainakin saan huomiota tarpeeksi ilman meikkiä ja paljasteluakin, mutta jos sä teini tarvit siihen paljasta nilkkaa vielä niin voin kysyä, et ootko saanut ikään!?
On se muotia!
Helsingissä näkee minihameisia tuttöjä kaduilla 25 asteen pakkasilla..
Ootta katoava luonnonvara vanhat sovinistiset UKOT !
Voi kamalaa...ihanko S-markettiin
Tuulihousut päällä joka jumalan säällä.... Mä tahdon Ylihärmään... Ny me mennään eikä meinaataa.. kun tulen kesällää yyliihärmään..
ei ne vanhat kuivat haisevavittuuset läskitantatkaan mitään oo kyllä nuari pillu on ok vaikka olis jalaat paleltunu
OOT Säälittävä vanha mies kusirakkosi kanssa yäk !
Osatataaha sitä Ylihärmääsäkin puhua paltuuria. Olevinaasaki nii asiallisii toloku kansalaisii!
SIINÄ SAAPI VITTU KYLMÄÄ PIAN JA NILKAT JÄÄS
Häpeä Vanhus !
Jaaha, junttitytöt on käyneet jossain isommalla kirkolla, Vaasassa, ja nähneet siellä näitä nilkat paljaana kulkijoita. Pitäähän sitä sitten härmäskin. Ero vain on se, että Vaasas on lämmitetty kävelykatu, eikä siinä pysy lumi eikä jää. Vaasan nilkkapissikset siinä kävellä tepastelee kuivilla kivetyksillä, ja sujahtavat sitten ostokeskuksen lämpöön. Härmälääsjunttilikat kahlaa lumihanges ja jäisiä tienreunuksia, ja käyvät välillä r-kioskilla lämmittelemäs, ja myyjäkin ajaa jo kohta pihalle. On se vähä eri maailma härmäs, ettei ihme jos reumatismia pukkaa.
Mitähän sinäkin VANHA mies nuorten asioota seuraat taidat olla pervo !
On teillä jutut.
Vanhat ukot jutteloo teinien muodista SÄÄLITTÄVÄÄ !
Pissa hillet kuuluu normaaliin elämiseen, 13-14 vuotiaina haetaan lonkeroa tai ehkä siiteriä laittomasti. Sitten se juodaan puusene takana ja lopulta tapeltaan ja oksennellaan .
Nämä kirjoittajat ovat selkeästi joko vanhojapoikia tai niiltä on akka lähtenyt jutut on sitä myöden . Naiset ja varsinkin nuoret tytöt on heistä vieraita ihmetyksen tai ja halveksunnan kohteita. Surkeita ukkoja.