Tuhannen irakilaisen raiskauspartio Helsingissä

Mikä on palstalla riehuvan koohkosuvakin mielipide asiasta?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

He vain koittelivat naisia käsillään, mutta aavikon lämpöön tottuneelle oli liian kylmä ja suomalasisilla naisilla oli liikaa päällä. Joten ihan turha kauhistella, raiskauksia ei juuri tapahdu kovalla pakkasella. Ei rikoksia ja sillä siisti.

Äänestä

Maikkarin uutisten mukaan käsien lämmittelijöitä oli 2000.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KyseIijä kirjoitti:

Mikä on palstalla riehuvan koohkosuvakin mielipide asiasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu