Vaimolla on tuollainen fetissi tai pakkomielle minun mielestäni, johtuu varmaan lapsuuden traumoista tai jostain, en tiedä.
Hän etsiskelee nuoria kokemattomia poikia ja viettelee heitä. Kuitenkin vain yli suojaikärajan olevia. Kirjaa niitä sitten muistikirjaansa ja muistelee missä , minkälainen ja milloin.
Usein hän tuo heitä myös kotiimme, jolloin minä joudun ...tai pääsen siksi aikaa baariin olusille:) Normaalisti jostakin diskosta tai tanssipaikalta hän niitä metsästää ja minä saan olla autonkuljettajana.
Vaimoni on nelikymppinen ja olemme olleet naimisissa 20 vuotta. Alkuun, kun hän tuota ehdotti, sanoin ettei käy, mutta vuosien jankuttamisen jälkeen annoin periksi. Nyt kymmenien "keikkojen " jälkeen ei enään hetkauta tippaakaan.
Vaimon fetissinä poikuuden poisto !
9
150
Vastaukset
- nuoriiiij
Saanko lainata vaimoa?
- Fantasioistanne
" fetissi tai pakkomielle "
tosin taidat nyt kirjoitella fantasioista, fetissin kanssa tuossa ei oo mitään yhteneväisyyttä- TimoTietäjä
Kyllä tuollainen tietynlainen poikkeava käytös on fetissi. Ja poikkeavaahan tuo on.
- Fantasioistanne
TimoTietäjä kirjoitti:
Kyllä tuollainen tietynlainen poikkeava käytös on fetissi. Ja poikkeavaahan tuo on.
Fantasioita, fantasiaa, ei mtn uhtenevyyttä fetissiin
- Onsiis
Fetissi siinä missä itsensä paljastelu, aika laaja tuo fetissi käsite. Kyseessä on poikkeava tyydytystä aiheuttava toiminta. Eli ainakin tuo kirjaaminen ja muistiin merkitseminen voisi sitä ajatusta viedä.
- 18_18v
Täällä olisi yksi 18v. poika kirjattavaksi Rouvalle:)
Olin kesän tuollaisen pariskunnan matkassa. Poikuus lähti monestakin asiasta.
- Kovasti-vaihtelee
Kumma juttu. Välillä olet 15-kesäinen, väliin viisikymppinen, väliin nainen, väliin mies.
Luotettavin lähde on tietenkin foorumilla seillava lista. sen mukaan olet
virtasenposti(a)suomi24.fi laiha karvaton poika haluaa alistua "karvaiselle karhulle" Aika oikein arvaat. Joskus kirjoittelen kyllä naisena. Sitä en kiellä. Tulee halu suojata omaa henkilöllisyyttä. Ei minua kukaan varmaan tunnista mutta mutta, jos läheiset huomaisi mitä olen kirjoitellut voisi joillakin muilla olla selittämistä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481281- 1581097
- 61977
- 8772
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli180771Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27756Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51751- 11739
- 346718
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78675