Täytyy myöntää että kun on äänestänyt demareita lojaalisti 80-luvulta, niin Asikaiselle äänen antaminen oli valtava virhe. En ole saanut käytännössä mitään vastinetta äänelleni ja ainoa missä olen nähnyt miestä, on ollut iltapäivälehtien viihdeuutiset.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1452218338678.html
Amin Asikaisen tylyttämä ex-vaimo Nilüfer seisoo sanojensa takana: ”Tuli vahvistettua että päätökseni oli oikea”
Äänestin Asikaista, sain viihdeuutisia
äänestäjämasalasta
1
82
Vastaukset
- Gjjfz
Tämä viimeistään todistaa kuinka Nili haki todella omaa etuaan! Kukaan ei muutoin antaisi tuollaisia lausuntoja lapsesta julkisesti! Piste.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54812Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764