NYT ON PAKKO HUUTAA

VOI VITTU KUN ON URPO PALSTA, HINTITKÖ TÄÄLLÄ MELLASTAA KUN EI SAA OIKEAA PUHEENAIHETTA, EI, VAIKKA KUINKA YRITTÄÄ.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Persujen hinttisiipi säestettynä helluntailaisilla.

Äänestä

Puhutaan välillä tosiaan vaikka homotuksesta. Alkaa jo tulla mamut ja katupartiot korvista ulos.

Äänestä

NIIN MITÄ SE ALOITTAJAN PASKA MÄÄKIJÄ TÄÄLLÄ VOLLOTTAA!!!!
AIVOTON TYPERYS!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PELKÄÄ.PASKAN.JAUHANTAA kirjoitti:

VOI VITTU KUN ON URPO PALSTA, HINTITKÖ TÄÄLLÄ MELLASTAA KUN EI SAA OIKEAA PUHEENAIHETTA, EI, VAIKKA KUINKA YRITTÄÄ.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu