skodat hyytyyVW

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei se auta vaikka sokotan saisi apuakulla käyntiin, sillä sisällä on edelleen jäätävän kylmää sekä meno- että paluumatkalla.

Äänestä
  • Ohjelmisto estää käynnistyksen kun yli -15 pakkasta.

    Äänestä

Elä sie vaan ikinä erehy ostamaa Sokotaa.Jos sie vaa määt ostamaa nii kyll sie sit siit romu saat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alihyvitysVW kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/uutiset/2016/01/09/yle-pakkaspaivien-hittituotteeksi-nousivat-akut/2016266/12?n=1

VWLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu